WEŹ UDZIAŁ W TOMODACHI LIFE FRIENDSHIP FIESTA OD 30 LIPCA DO 9 SIERPNIA

– Każdy dzień przynosi nowe niespodzianki w Tomodachi Life, zaskakującej grze na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która staje się coraz lepsza wraz z kolejnymi przyjaciółmi i członkami rodziny, którzy pojawiają się w niej jako postacie Mii. A że w samej Europie sprzedano już ponad 1,5 miliona egzemplarzy, grono przyjaciół ciągle się powiększa! Dlatego 30 lipca, kiedy ludzie na całym świecie cieszą się, że mogą być dla innych przyjaciółmi, Nintendo of Europe zaprosi na wspólne świętowanie w ramach trwającego do 9 sierpnia wydarzenia Tomodachi Life Friendship Fiesta (Fiesta Przyjaźni Tomodachi Life), które zapewni moc atrakcji dla posiadaczy konsol Nintendo 3DS.

Podczas fiesty przyjaźni gracze mogą spotkać Mii z całej Europy, odwiedzając dedykowane hotspoty i korzystając z funkcji międzynarodowej wymiany StreetPassów – International StreetPass relay. W Tomodachi Life pojawi się dzięki temu wielu nowych podróżników i dostępnych do kupienia przedmiotów eksportowanych z odległych wysp, a także możliwość wysłania swoich Mii w dalekie podróże. Wszystkich, którzy jeszcze nie mają swojej gry, na pewno ucieszy możliwość uzyskania 30% zniżki na jej zakup w Nintendo eShop*.

Oczywiście, ponieważ chodzi nam o uczczenie przyjaźni, każdy z konsolą Nintendo 3DS będzie mógł przyłączyć się do zabawy! W ramach trwającego od 30 lipca do 9 sierpnia wydarzenia Tomodachi Life Friendship Fiesta dostępna będzie cała gama atrakcji:

  • W grze Puzzle Swap (część Mii Plazy) wszyscy posiadacze konsol z rodziny Nintendo 3DS otrzymają specjalną planszę przy pomocy funkcji SpotPass.
  • Sprawdzaj regularnie stronę Tomodachi Life na Facebooku, aby uzyskać informacje o nowościach oraz odwiedzaj społeczność Tomodachi Life na Miiverse, aby poznać więcej szczegółów i dobrze się bawić.
  • Nie masz jeszcze gry Tomodachi Life? Kupując ją przez Nintendo eShop, możesz uzyskać 30% zniżki*.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co odróżnia Tomodachi Life od innych gier, możesz pobrać darmowe demo dostępne w Nintendo eShop. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę Tomodachi Life i zeskanujesz zamieszczony na niej Kod QR przy pomocy swojej konsoli Nintendo 3DS.

 

Na tej samej stronie internetowej możesz znaleźć również test osobowości Mii: specjalną wersję funkcji ustawiania osobowości w Tomodachi Life. Po odpowiedzi na serię zabawnych pytań, test ten pozwoli Ci odkryć jakimi cechami charakteryzowałoby się oparte na Tobie Mii. Może warto zaprosić do wykonania testu również swoich przyjaciół, aby przekonać się jaką mają osobowość?

 

Od 30 lipca do 9 sierpnia każdy może uczcić przyjaźń, świetnie bawiąc się przy pomocy swojej konsoli Nintendo 3DS w ramach wydarzenia Tomodachi Life Friendship Fiesta.

 

*Oferta obowiązuje w Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS od 30 lipca do 6 sierpnia.
Więcej informacji (w języku angielskim):

 

Strona internetowa Tomodachi Life http://www.nintendo.co.uk/tomodachi

Test osobowości Mii http://nintendo.co.uk/tomodachi?site=quiz.html

StreetPass Hub http://www.streetpass.co.uk

Wyszukiwarka Nintendo Zone http://www.zone.nintendo.co.uk

Strona internetowa New Nintendo 3DS http://www.nintendo.co.uk/newnintendo3ds
Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

 

Nintendo 3DS na Facebooku https://www.facebook.com/nintendo3dsuk
Tomodachi Life na Facebooku https://www.facebook.com/TomodachiLife

 

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

 

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/