Wyrusz w niesamowitą wyprawę z Octopath Traveler na Nintendo Switch

Rozpocznij wielką przygodę wcielając się w jednego z ośmiu protagonistów. Każdy z nich dysponuje innymi zdolnościami, cechami i pragnie czego innego. Kogo wybierzesz? Gdzie rozpocznie się Twoja przygoda? Z kim będziesz współpracować? Na te wszystkie pytania odpowiesz samodzielnie rozpoczynając zabawę w Octopath Traveler, który od dziś dostępny jest wyłącznie na Nintendo Switch.

Z okazji premiery gracze mogą obejrzeć nowy zwiastun prezentujący tajniki rozgrywki i czekające na nich atrakcje. W Octopath Traveler gracze spotkają ośmiu wyjątkowych wędrowców, każdego z zupełnie inną historią. Korzystając ze specjalnych zdolności bohaterów, zwanych Path Actions, gracze mogą wchodzić w interakcje z ogromnym światem i opracowywać zaawansowane techniki w turowym systemie walki. Octopath Traveler to wyjątkowa produkcja z gatunku RPG od mistrzów gatunku – Square Enix, w którą możesz grać kiedy chcesz i gdzie chcesz na Nintendo Switch.

Octopath Traveler jest już dostępny na Nintendo Switch, zarówno cyfrowo w Nintendo eShop, jak i wersji pudełkowej w sklepach stacjonarnych. Od dziś dostępna jest też edycja specjalna gry o nazwie „Traveler’s Compendium Edition”, w której poza samą grą znalazła się książka z ruchomymi elementami, pomocna podczas gry mapa oraz replika monety występującej w grze. Gracze mogą też przetestować grę za darmo pobierając z Nintendo eShop demo, w którym znalazły się pierwsze rozdziały z historii każdego z wędrowców. Postęp z wersji demo można potem przenieść do pełnej gry i kontynuować rozgrywkę.

CI_NSwitch_OctopathTraveler_Overview_Adventure_fhd_image950w

Przygotuj się na niesamowitą przygodę oglądając zupełnie nowy zwiastun Octopath Traveler. Sprawdź grę za darmo pobierając wersję demonstracyjną z Nintendo eShop, a potem przenieś postęp do pełnej wersji gry, która już od dzisiaj dostępna jest w sprzedaży

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_He062MyBMNzuBjoF3KDyQ

Instagram: https://www.instagram.com/conquest_entertainment/

Twitter: https://twitter.com/ConquestCZE