ZABAWA PRZYBIERZE WIELE KSZTAŁTÓW W SNIPPERCLIPS NA NINTENDO SWITCH

Jeśli chodzi o rozwiązywanie zagadek, często mówi się, że co dwie głowy to nie jedna. Rodziny oraz znajomi będą mogli sprawdzić prawdziwość tego powiedzenia w grze Snipperclips – Cut it out, together!, po jej premierze w sklepie Nintendo eShop na nowej konsoli Nintendo Switch już 3 marca 2017. Tego samego dnia w sprzedaży dostępny będzie także specjalny limitowany zestaw zawierający dwa dodatkowe kontrolery Joy-Con oraz kod do pobrania gry.

Snipperclips będzie tytułem premierowym, który pojawi się wraz z Nintendo Switch, nową konsolą Nintendo, dopasowującą się do sytuacji gracza i pozwalającą na granie gdziekolwiek, kiedykolwiek i z kimkolwiek!

Przełomowy hit na przedpremierowych pokazach Nintendo Switch na całym świecie, Snipperclips to czarująca gra logiczna, która zachęca graczy do komunikacji, kooperacji i kreatywnego myślenia w celu pokonania wachlarza wyzwań dostępnych w ofercie. Podczas wspólnego grania każdy gracz trzymać będzie swój Joy-Con poziomo, a za ich pomocą przycinać będą swoje postacie, Snipa oraz Clipa, w nowe kształty, aby rozwiązać różne trudne zadania. Gra stworzona przez studio indie znajdujące się w Londynie, SFB Games wspólnie z Nintendo, wymaga współpracy – lub rywalizacji – ze sobą aż do czterech graczy w trzech trybach rozgrywki: myśl kreatywnie, aby wygłowić się ze świata (WORLD) zabawy (1-2 graczy, kooperacja), zaproś więcej graczy i rozpocznijcie imprezę (PARTY) (2-4 graczy, kooperacja) lub stań przeciwko nim w szybkim meczu BLITZ (2-4 graczy, rywalizacja).

CI_NSwitchDS_SnipperClips_ShapeMatch_GIF1

Gracze, którzy nie mogą się już doczekać rozwiązywania zagadek z większą ilością przyjaciół lub członków rodziny mogą zobaczyć specjalny limitowany zestaw Joy-Con dostępny w sprzedaży od 3 marca, który zawierać będzie parę kolorowych Joy-Conów (neonowy czerwony/neonowy niebieski) wraz z kodem do pobrania gry Snipperclips. Gracze ci na pewno odkryją, że nie dwie, a trzy lub nawet cztery głowy są lepsze niż jedna!

CI_NSwitchDS_SnipperClips_PS_Bundle_JoyCon_RedBlue_image380w

Dodatkowo, posiadacze Nintendo Switch będą mogli wypróbować grę za darmo w postaci wersji demonstracyjnej, w sklepie Nintendo eShop od 3 marca.

Jak ukształtują się Twoje moce kooperacji oraz rozwiązywania zagadek? Dowiedz się tego 3 marca, kiedy gra Snipperclips – Cut it out, together! Pojawi się w sklepie Nintendo eShop na konsoli Nintendo Switch w cenie 80 zł. W tym samym dniu w sklepach pojawi się także specjalny limitowany zestaw zawierający parę kontrolerów Joy-Con oraz kod do pobrania gry.

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl
Więcej informacji – w języku angielskim: 

Strona internetowa Snipperclips – Cut it out, together!: https://www.nintendo.co.uk/snipperclips

Strona internetowa Nintendo Switch:  https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch

Nintendo Switch na Facebooku: https://www.facebook.com/NintendoSwitch

Nintendo Switch na Instagramie: https://www.instagram.com/nintendoswitchuk

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/