Opis systemu

Nowa konsola i nowy system sterowania

Wii U jest całkowicie nową konsolą do gier firmy Nintendo, która zmienia sposób gry. Jest to bardzo wydajny system o wysokiej rozdzielczości, posiadający wyjątkowy sposób sterowania, który pozwala w zupełnie nowy sposób spojrzeć na dynamiczną grę: Gamepad Wii U.

 

Kontroler Gamepad Wii U

Gamepad Wii U jest Twoim drugim oknem na świat gier video. Otwiera przed Tobą całkowicie nowe możliwości w trybie single i multiplayer.

 

CI_WiiU_img2_image600w

Wiele sposobów na granie

Wii U i Gamepad Wii U wspólnie tworzą nowy sposób gry. Spróbuj unikalnego stylu grania, który jest możliwy jedynie przy użyciu ekranu Gamepada.

CI_WiiU_img3_image600w

Wypróbuj Miiverse

Miiverse jest nową siecią komunikacji, która umożliwi graczom na całym świecie dzielenie się informacjami, rozmowę na temat gier oraz odkrywanie nowych elementów.

 

CI_miiverse_logo_image600w

Pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom

Uruchom swoje Wii U w pakiecie w wersji Basic Pack albo Premium Pack.

 

CI_WiiU_img5_EN_image600w

Akcesoria

Zwiększ swoje przeżycia związane z grą na Wii U, korzystając z całej serii nowych akcesoriów, jak Wii U Pro Controller czy Wii Remote Plus, a także Wii Balance Board.

bwc_image600w

Steruj TV

Gamepad Wii U możesz  użyć za każdym razem, kiedy będziesz oglądać TV lub grać w gry, jako pilot TV działającego na podczerwień.

Wysoka rozdzielczość

CI_WiiU_HDMI_cable_CMM_small

Przy użyciu przewodu HDMI możesz podłączyć Wii U do TV o wysokiej rozdzielczości i dzięki niemu grać  na ekranie o bardzo dobrej ostrości.