SiNG Party

SiNG PARTY jest pierwszą dużą grą „party“ na nową konsolę Wii U firmy Nintendo. Ta gra muzyczna stwarza możliwość największym fanom muzyki spróbować swoich sił nie tylko jako śpiewaka ale też jako wodzireja.

W kilku wariantach gry, do zabawy są od razu włączeni współgracze czy inni obecni w pomieszczeniu ludzie. Party Mode jest jednak tą główną częścią SiNG PARTY: Jeden śpiewający trzyma mikrofon, który jest do gry dołączony i śpiewa. Ale tekstu piosenki nie widzi na ekranie, bo jest odwrócony do publiczności a tekst czyta z dotykowego wyświetlacza Wii U Game Pad. Oprócz tekstu wyswietlą mu się też rady na to jak włączyć do zabawy puliczność. Publiczność może nie tylko spiewać wg tekstu z ekranu telewizora ale jesli ma w rękach kontrolery Wii U mogą wydobyć dźwięk różnych instrumentów muzycznych, jak dzwonki czy tamburyn.

W trybie Sing śpiewający czyta tekst klasycznym sposobem z ekranu telewizora. Jego śpiew jest jednocześnie analizowany i oceniany. Analizowany jest ton głosu, siła głosu oraz wyczucie. W ten sposób nawet wyćwiczeni gracze mogą polepszać swoje wyniki nawet z indywidualną interpretacją swoich ulubionych piosenek. W tym trybie możecie śpiewac sami lub w duecie. Jeśli macie odwagę, możecie spróbować też harmonijnego duetu. Również w tym trybie da się przyłączyć publiczność i kolejnych graczy. Za pośrednictwem Wii U Game Pada możecie zmieniać moc, playlistę albo ją zmiksować i pobawić się w DJ’a. Możecie np. muzykę w tle zciszyć czy wytłumić a dodać elementy solo czy a’capella. Możesz nastawić głosność muzyki i poszczególnych głosów oraz dodawać efekty specjalne.   

W trybie Team zasadą jest konkurs, w którym gracze mogą przystąpić do pojedynków. Mogą ubiegać się o tytuł najlepszego występu solo albo wystąpić w grupach muzycznych przeciwko innym grupom. Publiczność może przez Wii U Game Pad oceniać poszczególnych graczy.

Tryb Practice służy do treningów solo czy trenowania trudniejszych partii piosenek. Za pośrednictwem Wii U Game Pada możesz wybrać, które części chcesz trenować i ustawić ich powtarzanie, zebyś mógł ćwiczyć bez przerwy tak długo, dokąd twój występ nie spełni waszych oczekiwań.