SWITCH Astral Chain Collector’s Edition

Edycja kolekcjonerska zawiera:

·         Kartę z grą

·         152-stronicową książkę

·         CD z wybraną muzyką

·         Shikishi art board z ilustracjami Masakazu Katsura

 

ASTRAL CHAIN™, zupełnie nowa gra akcji od PlatinumGames nadchodzi wyłącznie na Nintendo Switch! Jako członek specjalnej jednostki policyjnej musisz walczyć z kreaturami podobnymi kosmitom, które rozpoczęły inwazję.

 

W wielokulturowym mieście Ark, w niedalekiej przyszłości, wybuchła katastrofa, kiedy otworzyła się brama do innego wymiaru! Niebezpieczne stworzenia zaczęły wyłazić, atakować ludzi i zanieczyszczać ziemię. Zwykłe jednostki policji nie mogą się z nimi zmierzyć. Dlatego powstała zupełnie nowa jednostka, Neuron, która ma za zadanie zwalczyć to zagrożenie.

Wybieraj pomiędzy dwiema postaciami – mężczyzny i kobiety. Postać, której nie wybierzesz, również pojawi się w grze, jako twój młodszy bliźniak, oraz kolega z Neurona.

Aby obronić się przed intruzami, ludzie stworzyli specjalną broń: Legion. Legion zachowuje się jak twój partner i pomaga ci w śledztwach. Jednak to na polu walki Legiony pokazują swoją prawdziwą moc…

Współpracuj z Legionem i korzystaj z całej gamy stylów bojowych, aby pokonać wrogów. Możecie zaatakować tego samego wroga jednocześnie, zamierzyć się na różnych przeciwników lub wysłać Legion do ataku, wspierając go różnymi przedmiotami. Użyj tego synergicznego systemu akcji, by wspólnie walczyć i odkrywać!

W grze jest kilka Legionów, każdy z innym stylem walki i możliwościami. Gracze mogą strategicznie zmieniać Legiony według uznania w czasie walki. Używaj umiejętności Legionu nie tylko podczas walki, ale również w celu rozwiązywania śledztwa i zagadek.

Odkryj sekrety alternatywnego wymiaru zwanego Astral Plane, skąd pochodzą tajemniczy intruzi. Za pomysłem i planowaniem ASTRAL CHAIN™ stoi Takahisa Taura, znany jako game designer w NieR:Automata, dla którego ta gra jest reżyserskim debiutem. Hideki Kamiya, twóra serii Bayonetta pełnił rolę supervisora. Design postaci zawdzięczamy artyście Masakazu Katsura, twórcy ZETMAN i Video Girl Ai.