SWITCH LEGO The Ninjago Movie: Videogame

Gra umożliwi graczom przeniknąć do świara nowej animowanej przygody z filmu LEGO® NINJAGO Movie. Twoim zadaniem będzie wywalczyć sobie drogę przez nawał przeciwników, wraz z ulubionymi ninjami – Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane i Master Wu, oraz uratować ich wyspę Ninjago przed okrutnym Lordem Garmadonem i jego rekinią armią. A żeby to zrobić, muszą nauczyć się sztuki bycia Ninja, dzięki której zyskają wiele przydatnych umiejętności, takich jak bieg po ścianach, wysokie skoki i możliwość treningu z pozostałymi przyjaciółmi z wyspy. Gracze mogą też użyć mocy Spinjitzu i uratować wyspę wspólnymi siłami.

● Oparty na motywach filmu akcji: Gracze mogą wybrać, którym ulubionych bohaterem będą grać, i przeżyć tak historię na własnej skórze.
● Opanuj sztukę walki Ninja: Gracze przesuwają się wgłąb wyspy z otwartym światem, używając wielu wyjątkowych zdolności, które pomogą im w walce z przeciwnikami i uratowaniu miasta Ninjago.
● Ekscytujące nowe lokalizacje: Gra oferuje 8 rozległych lokalizacji opartych na historii z fimlu LEGO® NINJAGO Movie, a w każdej z nich gracze znajdą wyjątkowe "Challenge Dojo", które regularnie będzie sprawdzać ich umiejętności.
● Waleczne mapy: Gracze mogą zmierzyć się z przyjaciółmi i rodziną w czterech różnych lokalnych split-screenach nawet dla 4 graczy.