SWITCH Spyro Trilogy Reignited

Schowaj swoje owoce. Ulubiony fioletowy smoczek Spyro przeżywa ognisty powrót na konsole Nintendo Switch w zremasterowanej pierwotnej trylogii, która wyszła na PlayStation 1 – Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon. W Spyro Trilogy Reignited znajdziesz ponad 100 poziomów ze wspaniałymi gaficznymi zmianami (nowa kamera i inne nowoczesne funkcje) i ulepszonym sterowaniem (wsparcie poruszania za pomocą drążków).

SPYRO THE DRAGON
Pierwsza gra, w której spotykamy młodego fioletowego smoczka Spyro, który próbuje uratować pozostałe smoki wraz ze swoim latającym przyjacielem, ważką o imieniu Sparx. Smoki są pod działaniem magii głównego wroga – Gnasty'ego Gnorca.
 
SPYRO 2: RIPTO'S RAGE!
W drugiej części Spyro i jego przyjaciel Sprarx planują relaks i odpoczynek od okropnej pogody, jednak po przejściu przez portal znajdują się w fantastycznej rzeszy zwanej Avalar, do której przywołali ich Elora, Hunter i Professor. W tej rzeszy muszą walczyć z warlockiem o żelaznych pięściach, Riptem oraz jego sługami Crushem i Gulpem. W ten sposób znów rozpoczyna się długa droga do zapewnienia ratunku, jednak tym razem chodzi o losy całego Avalar.

SPYRO: YEAR OF THE DRAGON
Trzecia część zaczyna się w świecie smoków, gdzie Spyro i przyjaciele świętują Rok Smoka – wydarzenie mające miejsce raz na 12 lat, kiedy do rzeszy przynoszone są nowe smocze jaja. Zabawę zakłóci jednak zajączek o imieniu Bianca, która przyprowadzi ze sobą armię ludzi nosorożców – Rhynocsów, i uda jej się ukraść wszystkie jajka. Ta niezmiernie silna czarodziejka pozostawi je w kilku różnych światach. Spyro, Sparx i Hunter zostają wysłani na misję odnalezienia złodziejki i przyniesienia ukradzionych jaj z powrotem.