SWITCH Trine 4: The Nightmare Prince

Czarodziej Amadeus, rycerz Pontius i złodziejka Zoya znów łączą siły, aby odnaleźć młodego księcia Seliusa, którego dręczą nocne koszmary. By ochronić świat przed monstrami z jego snów, bohaterowie będą musieli znaleźć drogę przez fantastyczną bajkową rzeszę, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym rogu. Przeżyj najpełniejszy Trine, jaki był kiedokolwiek stworzony!

WCIĄGAJĄCE ŚRODOWISKO 2.5 D
Odkrywaj wyjątkowe poziomy w cudownych 2,5 wymiarach – od zachwycających ruin i strasznych grobów, po spokojne marcowe łąki i lasy zalane borówkami.

GRA LOKALNA I ONLINE DLA KILKORGA GRACZY
Graj do czterech graczy online lub w lokalnym trybie kooperacyjnym.

UJMUJĄCA OPOWIEŚĆ

Przeżyj historię księcia prześladowanego złymi znami i wędruj magiczną bajkową krainą, zamieszkałą przez przyjazne stworzenia, ale również wiele przerażających potworów.

DYNAMICZNE ROZWIĄZYWANIE ZAGADEK
Sam lub z przyjaciółmi, rozwiązuj zagadki, używając między innymi ognia, powietrza, światła, magnesów i elektryczności. Każde wyzwanie automatycznie dostosuje się do aktualnej ilości graczy.

BOGATE DRZEWKA UMIEJĘTNOŚCI
Odblokuj cudowne nowe zdolności i umiejętności, które pomogą Ci pokonać przeszkody, rozwiązywać zagadki i zwalczać wrogów.

KOMPLETNIE ODNOWIONY SYSTEM WALKI
Przy trzymających w napięciu pojedynkach z bossami, które używają rozszerzonego systemu walki, poznaj przerażające koszmary samych bohaterów!

CZARUJĄCA MUZYKA
Ciesz się niezwykłą muzyką z piosenkami, które ożywiają nowe środowiska.