SWITCH Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna

Kompletna edycja zawiera wszelką zawartość do pobrania, która pojawiła się dla tej gry, łącznie z dwoma ogromnymi rozszerzeniami: "Serce z kamienia" i "Krew i wino". Jest to doskonała okazja, jak wstąpić do tego świata lub przypomnieć sobie całą przygodę – w podróży!

OGROMNY OTWARTY ŚWIAT, KTÓRY MOŻESZ ODKRYWAĆ
Odwiedź miasto Novigrad, pełne przepychu i korupcji, wytrzymaj szczypiący mróz w zrytych przez wiatr wyspach Skellige i uciekaj przed ciemnymi siłami, które polatują po opuszczonej i spustoszonej ziemi niczyjej. Pływaj po otwartym morzu, zanurz się pod powierzchnię i szukaj dawno zagubionych artefaktów lub wsiądź na swego ogiera i rusz do walki – świat Wiedźmina tylko czeka na to, byś go odkrył.

BEZKONKURENCYJNA POWIEŚĆ, PONAD 150 GODZIN GRY
Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego podstawa z dodatkowymi zadaniami ma ponad 100 godzin, a kolejnych ponad 50 godzin zajmuje dodatkowa treść, łączy powab ekscytującej historii tradycyjnych RPG z wolnością wyboru, którą mogą zaoferować jedynie gry z otwartym światem. Podejmuj decyzje i stawiaj czoła ich konsekwencjom, by otworzyć sobie koniec szyty na miarę twojego stylu gry.

TERAZ NA SWITCH – GRAJ W DOMU I W PODRÓŻY
Gra jest zaprojektowana tak, żeby wykorzystała wszystko, co oferuje Nintendo Switch, i zapewnia naprawdę silne przeżycia w podróży.