The Legend of Zelda Wind Waker HD Special ed.

Edycja specjalna zawiera dodatkowo figurkę Ganondorfa we wspaniałym wydaniu

Gra The Legend of Zelda jest  stworzona we wspaniałej grafice, w rozdzielczości 1080 pikseli. Gra zawiera i Miiverse i mnóstwo innych ulepszeń.

Pewnego dnia na wyspie po środku wielkiego morza w dniu swoich urodzin obudzi się mały chłopiec, który nie ma pojęcia o tym, jakie przygody na niego czekają. Kiedy jego siostra zostaje porwana do Forsaken Fortress, rusza w podróż, żeby ocalić Aryll. Zdobądź Wind Waker – czarodziejską różdżkę, która potrafi opanować wiatr. Pozwól się zaprowadzić do niespodziewanych przygód. Przejdź przez podziemia i rozwiązuj sprytne łamigłówki. Walcz z potworami i zbieraj przedmioty, które pomogą Ci w podróży  oraz w obaleniu Ganodorfa.

Gra The Legend of Zelda: The Wind Waker została wydana na Nintendo GameCube w 2003 roku. Niniejsza wersja została ulepszona. Lepsza nawigacja po morzu i możliwość kupowania lepszych żagli. Jeśli chcesz mieć wyższy poziom trudności, wystarczy włączyć Hero Mode, w którym przeciwnicy będą mogli zadawać silniejsze ciosy i gdzie nie będziesz mógł znaleźć żadnego miejsca na uzupełnienie energii. Po raz pierwszy w historii gry udasz się w podróż z przygodami w niesamowitej grafice z rozdzielczością 1080 pikseli i z niezastąpionym dźwiękiem 5.1 PCM surround sound.

Użyj kontrolera WiiU GamePad i czujnika ruchu dla dokładniejszego celowania łukiem. Możecie grać w tę grę również w trybie Off-TV: wystarczy podczas gry przycisnąć przycisk, a obraz przełączy się automatycznie do GamePada Wii U.

Innowacyjna Miiwersja pozwoli na podzielenie się waszymi przeżyciami bezpośrednio z innymi Linkami na całym świecie. Możecie skorzystać również ze wskazówki umieszczonej w butelce, gdzie możecie napisać wiadomość i posłać ją na Miiverse. Wskazówki od reszty graczy będą się pojawiać w butelce, w waszym świecie. Możecie otwierać wiadomości by odkryć kolejne przygody Linka.

  • Odkrywaj i przechodź grę The Legend of Zelda, która po raz pierwszy jest dostępna w pełnej rozdzielczości 1080p
  • Przechodź świat pełen niezapomnianych postaci, miejsc i wrogów
  • Umieść wskazówkę w butelce i podziel się nią z graczami w trakcie waszej wypraw
  • Intuicyjna obsługa i ekran dotykowy czynią świat The Wind Waker bardziej interesującym.