TAJEMNICZY ŚWIAT YO-KAI WATCH JEST TUTAJ!

Yo-Kai Watch

Jeśli będzie to twoja pierwsza gra YO-KAI WATCH, możesz zadawać sobie pytanie: „Czym tak właściwie są Yo-kai“?

Yo-kai są fizyczną postacią naszych codziennych problemów i żyją w każdym miejscu na naszym świecie – pod samochodami, za maszynami z napojami, w rzekach – po prostu ich nie widzisz. Jednakże, dzięki mocy zegarka Yo-kai Watch możesz znaleźć ukryte Yo-kai, zaprzyjaźnić się z nimi i przyzywać je do walki, kiedy będziesz ich potrzebować.

YO-KAI WATCH 3

Złośliwe stworzenia znane jako Yo-kai są wszędzie, a do Nate’a i Hailey Anne należy walka i zaprzyjaźnianie się z nimi, a także rozwiązywanie różnych problemów.

Podążaj za dwiema równoległymi historiami i odkrywaj tajemnice, spotykając ponad 600 Yo-kaiów i używając nowego systemu walki 3x3, aby strategicznie wyprowadzać ataki i robić uniki.

Więcej Yo-kaiów i więcej tajemnic! Amerykańskie Yo-kaie przybyły do YO-KAI WATCH 3 i trzeba przyznać, że niezłe z nich nicponie. A skoro mówimy o nicponiach... w BBQ zombie zaczęły wydostawać się z grobów, a Nate będzie musiał opuścić miasto podczas Zombie Night. Jeśli za bardzo boisz się zombie, możesz zawsze poszukać skarbu w losowo generowanych instancjach i odkryć tajemnicze ruiny pochowane po całym kontynencie z drużyną Yo-kai Blasters T.

Więcej informacji
YO-KAI WATCH 3

Już w sprzedaży

YO-KAI WATCH BLASTERS

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps, Yo-Kai Watch Blasters: White Dog Squad

Pokonaj przeciwne Yo-kaie oraz ich Wielkich Szefów, używając zdolności oraz ruchów Soultimate wraz z trzema innymi przyjaciółmi. Wykonując misje, zaprzyjaźniaj się z nowymi Yo-kaiami, aby podnieść wspaniałość swojego zespołu.

Trenuj z sierżantem Burlym, aby stać się najsilniejszym zespołem Blasters! Po wykonaniu misji dostaniesz Oni Orbs oraz przedmioty potrzebne do wzmacniania i tworzenia ekwipunku. Niektóre zadania, bosowie oraz Yo-kai znajdują się wyłącznie w danej wersji gry. Wymieniaj Yo-kaie między wersjami, aby zebrać je wszystkie! Możesz zaprzyjaźnić się ze wszystkimi Yo-kaiami z każdej wersji gry YO-KAI WATCH 2, Yo-kai bosami oraz z nowym Usapyonem, Blizzie i wieloma innymi. Połącz dane zapisu z jedną z wersji YO-KAI WATCH 2, aby zaprzyjaźnić się ze specjalnym Yo-kaiem. Odkryj nowe elementy fabuły, bosów i misje dzięki aktualizacji oprogramowania dostępnej po premierze!

Więcej informacji o Red Cat Corps Więcej informacji o White Dog Squad
YO-KAI WATCH BLASTERS

Już w sprzedaży

YO-KAI WATCH 2: PSYCHIC SPECTERS

Przygotuj się na ostateczną podróż po tajemniczym, psotliwym świecie Yo-kai w grze YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters wyłącznie na rodzinę konsol Nintendo 3DS! Ostateczna wersja gry YO-KAI WATCH® 2 jest wypełniona nową zawartością oraz opcjami. YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters zapewni rozrywkę i oczaruje zarówno nowych, jak i stałych fanów serii Yo-kai Watch. W najnowszej grze YO-KAI WATCH znajdziecie więcej Yo-kai, więcej przygód i więcej zabawy!

Więcej informacji
YO-KAI WATCH 2: PSYCHIC SPECTERS

Już w sprzedaży

YO-KAI WATCH 2

Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits, Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls

Nate i jego lojalni towarzysze Jibanyan i Whisper powracają razem z grami YO-KAI WATCH ® 2: Bony Spirits i YO-KAI WATCH ® 2: Fleshy Souls dla wszystkich konsol z rodziny Nintendo 3DS, które pojawią się w sklepach już 7 kwietnia tego roku.

Jednej nocy, podczas gdy Nate śpi głębokim snem, dwa złośliwe Yo-kai wkradają się do jego sypialni i wymazują mu wspomnienia, tak samo jak jego Yo-kai Watch. Następnego dnia Nate natrafia na tajemniczy sklep ze wspomnieniami, gdzie się znowu spotyka ze swoimi Yo-kai Watch a także z jego wspaniałą dwójką przyjaciół Yo-kai: Jibanyanem i Whisperem. Grający, tak jak Nate albo Katie, wybierają się na wyprawę w czasie aby spróbować rozwiązać najnowsze tajemnice w ich rodzinnym mieście.

Więcej informacji o Bony Spirits Więcej informacji o Fleshy Souls
YO-KAI WATCH 2

Już w sprzedaży

YO-KAI WATCH

Gra, od której wszystko się zaczęło! Spotkaj się po raz pierwszy z Natem, Whisperem i Jibanyanem, oraz z innymi przyjaciółmi Yo-kai, takimi jak Komasan i Komajiro, i pomóż im zwalczyć złe moce w Springdale.

BONUS: Połącz z YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits i YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls, by odblokować bonus.

Więcej informacji
YO-KAI WATCH

Już w sprzedaży