Przenieś się w czasie i odkryj pochodzenie zegarka Yo-kai!

Uważaj! Dziwnie uroczy awanturnicy, Yo-kai, wracają w całkowicie nowej przygodzie!

Znajdź, zaprzyjaźnij się i walcz z ponad 350 nowymi oraz powracającymi Yo-kai. Wskocz do pociągu, aby zobaczyć nowe miasta i nowe Yo-kai. Dołączając do drużyny bohaterskiego kota, Hovernyana, przenieś się w przeszłość w celu uratowania Springdale i odkryj pochodzenie zegarka Yo-kai! Jesteś gotowy na poznanie nowych, wspaniałych miejsc, ludzi oraz Yo-kai, które pojawią się w naszej najnowszej przygodzie?

Czym są Yo-kai?

Jeśli będzie to twoja pierwsza gra YO-KAI WATCH, możesz zadawać sobie pytanie: „Czym tak właściwie są Yo-kai?“.

Yo-kai są fizyczną postacią naszych codziennych problemów i żyją w każdym miejscu na naszym świecie – pod samochodami, za maszynami z napojami, w rzekach – po prostu ich nie widzisz. Jednakże, dzięki mocy zegarka Yo-kai Watch możesz znaleźć ukryte Yo-kai, zaprzyjaźnić się z nimi i przyzywać je do walki, kiedy będziesz ich potrzebować. Na odkrycie czeka ponad 350 różnych rodzajów Yo-kai w YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits oraz YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls!

Czym są Yo-kai?

Coś dziwnego dzieje się w Springdale

Złowieszcza siła wszczęła walkę między dwoma frakcjami Yo-kai: Bony Spirits oraz Fleshy Souls, powodując chaos na całym świecie. Teraz Nate wraz ze znajomymi musi podróżować w czasie, aby dowiedzieć się, kto stoi za złowrogim spiskiem – czy mogą być w to zamieszane te dwa Yo-kai? Springdale może być w tarapatach, ale na szczęście możesz polegać na starych znajomych (a także na kilku nowych), którzy przybiegną ci z pomocą.

Coś dziwnego dzieje się w Springdale

Zwiedzaj świat

Rozległy świat pierwszej gry YO-KAI WATCH w tej przygodzie staje się jeszcze większy. Udaj się do całkowicie nowych miejsc, a nawet przenieś się w czasie!

Podziwiaj widoki i nie omiń trzech najważniejszych przystanków w swojej podróży: Springdale, Harrisville oraz San Fantastico. Każde miasto oferuje wachlarz zabawnych aktywności, od łapania robali i łowienia ryb po wspinaczkę i wyścigi rowerowe! Branie udziału w tych pobocznych zadaniach jest świetnym sposobem na zdobycie przedmiotów lub pieniędzy.

Zwiedzaj świat

Znajdź, walcz, zaprzyjaźnij się

W mieście pojawił się nowy zegarek Yo-kai Watch, Model Zero. Ta ulepszona wersja twojego zaufanego zegarka Yo-kai posiada nowe funkcje, takie jak silny ruch M Skill oraz zdolność dotykania przeciwników podczas walki.

Chcesz zostać ekspertem Yo-kai? Naucz się podstawowych zasad, aby opanować swój nowy zegarek Yo-kai Watch Model Zero. Użyj Radaru Yo-kai, aby znaleźć niewidzialne Yo-kai kryjące się w pobliżu! Po znalezieniu delikwenta, musisz z nim powalczyć! Użyj sześciu Yo-kai w swoim zegarku do walki. Jeśli zaimponujesz przeciwnikowi lub nakarmisz go jego ulubionym jedzeniem, może on się z tobą zaprzyjaźnić i dać ci swój Medal Yo-kai. Jeśli tak się stanie, możesz włożyć Medal do zegarka i przyzwać swojego nowego przyjaciela do walki!

Znajdź,  walcz, zaprzyjaźnij się

Graj razem

Po raz pierwszy możesz walczyć ze znajomymi przez Internet! Możesz także wymieniać się Medalami Yo-kai oraz współpracować w trybie Yo-kai Watch Blasters Mode. Graj jako Yo-kai, z którym się zaprzyjaźniłeś w grze i pracuj z przyjaciółmi, aby stworzyć niepokonany zespół. Pamiętaj, im lepiej będzie szło drużynie, tym lepsze dostanie nagrody.

Graj razem

Screeny

Screeny
Screeny
Screeny
Screeny
Przeczytaj naszą broszurę

Przeczytaj naszą broszurę

Pobierz darmowe demo gry

Pobierz darmowe demo gry

Więcej informacji o Yo-kai Watch

Więcej informacji o Yo-kai Watch