ODKRYJ OSTATECZNĄ WERSJĘ YO-KAI WATCH 2!

Przygotuj się na ostateczną podróż po tajemniczym, psotliwym świecie Yo-kai w grze YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters wyłącznie na rodzinę konsol Nintendo 3DS!

Ostateczna wersja gry YO-KAI WATCH® 2 jest wypełniona nową zawartością oraz opcjami. YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters zapewni rozrywkę i oczaruje zarówno nowych, jak i stałych fanów serii Yo-kai Watch.

Zobacz zwiastun

Czym są Yo-kai?

Tajemnicze Yo-kai mogą być czadowe, słodkie lub straszne... i zazwyczaj nieźle psocą! Zamieszkują nasz świat, niewidzialne dla większości ludzi i sprawiają nam kłopoty w codziennym życiu. Nie możesz ich zobaczyć, ale są one wszędzie – pod samochodami, za automatami z napojami, a nawet w rzekach.

Te niewidzialne psotniki można znaleźć dzięki mocy zegarka Yo-kai Watch. Być może pozwolą ci się nawet ze sobą zaprzyjaźnić! W grze YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters znajdziesz ponad 350 Yo-kai, z którymi możesz się zaprzyjaźnić, a każdy z nich posiada własną osobowość.

CO NOWEGO?

W najnowszej grze YO-KAI WATCH znajdziecie więcej Yo-kai, więcej przygód i więcej zabawy!

Więcej zadań

Wykonaj ponad 100 zadań, wraz z 12 całkowicie nowymi, które znajdziesz jedynie w Psychic Specters. W jednym z nich dowiesz się, skąd wziął się tajemniczy Darknyan, a inne dotyczyć będzie przeszłości Whispera.

Tajemnica pochodzenia Darknyana

Odkryj przeszłość Dame Dedtime

Pracuj ze słynnym reżyserem przy produkcji kasowego filmu Yo-kai!

Odkryj przeszłość Whispera

Zaprzyjaźnij się z Wicked Yo-kai

W Psychic Specters możesz zaprzyjaźnić się z ponad 350 Yo-kai, a po raz pierwszy wliczają się w to także Wicked Yo-kai! Zaprzyjaźnij się z 15 Wicked Yo-kai, które wcześniej pojawiały się jedynie jako przeciwnicy.

Wskocz do Hexpressu

W Psychic Specters znajdziesz kilka nowych miejsc do zwiedzenia, na przykład Zamek Sawayama, gdzie poznasz przeszłość Whispera czy fantastyczny Resort Gera Gera, w którym znajduje się park rozrywki o nazwie Gera Gera Land, Teatr Kaibuki oraz Wolfit Down, gdzie Oni gotują swoje pyszne potrawy. Oczywiście możesz także odwiedzić wszystkie miejsca z gier Bony Spirits oraz Fleshy Souls, a nawet cofnąć się w czasie!

Unikalne instancje dla posiadaczy Bony Spirits lub Fleshy Souls

Gracze z danymi zapisu z jednej lub obu poprzednich wersji mogą wejść do nowych instancji i walczyć ze specjalnymi bosami, a nawet zaprzyjaźnić się z unikalnymi Yo-kai! Jeśli posiadasz różne wersje YO-KAI WATCH 2, możesz spróbować swoich sił w nowej instancji! Wybierz “YO-KAI WATCH 2 Link” na ekranie startowym gry, aby zacząć.

Opcji tej możesz użyć jedynie raz dziennie, ale daje ona szansę zaprzyjaźnienia się z Yo-kai, których nie da się spotkać w żaden inny sposób!

STWÓRZ DRUŻYNĘ I POKONAJ RAZEM NOWYCH PRZECIWNIKÓW!

Wypróbuj nowy tryb Blaster, Psychic Blasters, teraz także z nowymi bosami! Tryb ten pozwala na współpracę czterech graczy i wspólną walkę z Boss Yo-kai w celu ukończenia wyzwania. Każdy gracz przejmie kontrolę nad jednym Yo-kai, hasając po mieście w stylu akcji – tak innym od zwykłych walk.

Zmierz się z różnymi, wielkimi bosami – niektórych z nich spotkasz jedynie w YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters. Z innymi zmierzysz się jedynie, łącząc się z graczami, którzy posiadają gry YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits lub YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls. Przygotuj się, ponieważ walki te nie będą łatwe – czym więcej Oni Orbs uda ci się zebrać, z tym większą ilością bosów możesz się zmierzyć.

Pobierz darmową aktualizację Oni Evolution dla gier Psychic Specters, Bony Spirits lub Fleshy Souls, aby móc pokonać nowych bosów!

SCREENY

GDZIE KUPIĆ?

Konsoleigry.pl
Powerplay.com.pl
Ultima.pl
X-Kom.pl

Już w sprzedaży

© 2017 ConQuest entertainment, a.s. - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek. © 2017 Nintendo.

Wszelkie prawa zastrzeżone.