Your Shape Fitness Evolved 2013

http://www.youtube.com/watch?v=78dC7JuLkLc

Your Shape Fitness Evolved 2013 jest wiodącym tytułem fitness, który wam pomoże przygotować i osiągnąć twój cel w przyjemnym i motywującym przebraniu. Połącz się online z przyjaciółmi i współzawodnicz lub współpracuj w waszej drodze do fitnessu.

Właściwości gry:

  • Suma sumarum:  Przy pomocy 125 różnych ćwiczeń i 215 ruchów Your Shape Fitness Evolved 2013 przedstawia masywny zbiór aktywności fizycznych. Kto będzie chciał ćwiczyć na siłowni, kardio ćwiczenia, stretching lub relaksacyjne ćwiczenia, wie gdzie to zrobić.
  • Wasz trener osobisty: Stwórz i popraw swój program fitness, uszyty na miarę twoich możliwości i preferencji. Określ i zalanuj swoje cele i częstotliwość ćwiczeń. Bądź fit i motywuj się wrastającym poziomem trudności ćwiczeń a „Daily-Do’s“ czyli zadania dnia.
  • Połącz się: Your Shape Fitness Evolved 2013 przynosi mnóstwo funkcji online. Razem z panelem informacyjnym, drabinkami, realizacją osiągnięć i pojedynkami z przyjaciółmi, Your Shape przedstawia nowy standard technologiczny w świecie Nintendo i używa wyjątkowych funkcji i udogodnień konsoli Wii U.
  • Dołącz do społecznosci Calorie Fighter: Połącz się ze stroną internetową Your Shape Center i powiększ społeczność  Your Shape. Możesz oglądać swoje statystyki gdziekolwiek jesteś i możesz wziąć udział w różnych wydarzeniach w społeczności włącznie z ogólnoświatowymi turniejami.
  • Technologia: Your Shape Fitness Evolved 2013 prowadzi kontynuację w tradycji marki przez ofertę najlepszych technologii ćwiczeń zawierającą obserwację postępów, motywację online, grafikę HD i pięknie animowanych wirtualnych trenerów.
  • Być fit to nie tylko ćwiczenia: Your Shape Fitness Evolved 2013 zawiera ogromną bazę danych, która zawiera ponad 15 przepisów dla wszystkich okazji jak podczas zdrowego jedzenia również się w nim rozsmakować.
  • Tryb taneczny: Spalaj kalorie podczas tańca z zapierającym dech w piersiach soundtrackiem. Ćwiczenie do muzyki sprawi wam radość.