Już w sprzedaży


Na New Nintendo 2DS XL zagrasz we wszystkie gry z Nintendo 3DS w 2D. To nowy rodzaj Nintendo 2DS z dużym 4,88-calowym ekranem i wagą około 260 gramów.

Gdzie kupić?

Nowe funkcje

Więcej opcji kontroli

New Nintendo 2DS XL posiada C Stick oraz przyciski ZL/ZR, co daje więcej opcji kontroli w kompatybilnych grach. C Stick wykrywa czułość nacisku!

Wsparcie amiibo

W dolny ekran wbudowany jest czytnik NFC. Po przyłożeniu do niego amiibo (sprzedawane oddzielnie) podczas rozgrywki, możesz zapisywać i odczytywać dane z figurki!

Bardziej wykonny procesor

Pod obudową kieszonkowej konsoli New Nintendo 2DS XL ukrywa się bardziej wykonny procesor, który umożliwia grę w bardziej wymagające gry, puszczanie filmików, szybsze pobieranie i używanie Miiverse oraz gładsze przejścia przy przełączaniu między programami i grami.

Łatwe powiększanie pamięci

Z kartami microSD łatwo rozszerzyć pamięć. Dzięki temu będziesz miał więcej miejsca do przechowywania zainstalowanych gier.

Tak wiele gier, w które można zagrać

Na tej konsoli można grać we wszystkie tytuły z Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS oraz większość gier z Nintendo DS w 2D.

Pokémon Sun
Pokémon Moon
Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits
Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls
Yo-Kai Watch 2: Psychic Specters
Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia
Fire Emblem Warriors
Pokémon Ultra Sun
Pokémon Ultra Moon
Metroid: Samus Returns
Monster Hunter Stories
Detective Pikachu
Dillon's Dead-Heat Breakers
Miitopia
Mario Party: The Top 100
Hey! PIKMIN
Nintendo presents: New Style Boutique 3 – Styling Star
Kirby Battle Royale
LAYTON’S MYSTERY JOURNEY™: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy
Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions
Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps
Yo-Kai Watch Blasters: White Dog Squad
Yo-Kai Watch 3
Luigi's Mansion
WarioWare Gold
Sushi Striker: The Way of Sushido
Kirby's Extra Epic Yarn
Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey
Pokémon Crystal
Minecraft: New Nintendo 3DS Edition
Super Mario 3D Land
Captain Toad: Treasure Tracker
Story of Seasons: Trio of Towns
Animal Crossing: New Leaf - Welcome amiibo
Poochy and Yoshi's Woolly World
New Super Mario Bros. 2

Moster Hunter Stories

Potwory? Nie chowaj się... ujeżdżaj je!

Osiądź rumaka przed przygodą, jakiej jeszcze nie było, w Monster Hunter Stories™ tylko na rodzinę konsol Nintendo 3DS! Zostań legendarnym Jeźdźcem, okiełznaj dzikie bestie i wzbij się w przestworza w zapierającej dech w piersi podróży pełnej przyjaźni, tajemnic oraz turowych walk. Do pobrania dostępne jest darmowe demo Monster Hunter Stories™, które można znaleźć w sklepie Nintendo eShop na rodzinie konsol Nintendo 3DS.

Wzleć w przygodę

Kiedy spokojna wioska Hakum zostaje zaatakowana przez straszliwą bestię, do ciebie należy pójście w ślady legendarnego Jeźdźca Redana i odkrycie prawdy, która stoi za niszczącą mocą znaną jako Black Blight. Wzleć w wir przygody przez szerokie, nowe światy, pełne niezwykłych miejsc do odkrycia i nowych przyjaciół do spotkania!

Stwórz niesamowitą więź i zapnij pasy!

Jako obiecujący, młody Jeździec, użyj tajemniczych mocy kamienia Kinship Stone, aby stworzyć niesamowite więzi z ponad 60 potworami z całego uniwersum Monster Hunter i korzystać z ich umiejętności! Osiodłaj potwory i walcz z nieokiełznanymi kreaturami w taktycznych walkach turowych! Opanuj nowe techniki, wyprowadzaj ciosy kombo i zdobywaj poziomy dla swojego Jeźdźca, aby mógł on zarekrutować jeszcze więcej bestii walczących u twojego boku.

Rozszerz swoją przygodę dzięki darmowej zawartości do pobrania!

Od premiery gry dostępna będzie za darmo dodatkowa zawartość. Aktualizacje obejmują nowe, trudne wyzwania, wydarzenia związane z walką, turnieje, a także paczki przedmiotów oraz upragnione trofea! Niektóre paczki będą tworzone we współpracy z popularnymi grami wideo, japońskimi anime lub mangami. Oprócz wymienionych tutaj rzeczy, zaplanowanych jest wiele więcej aktualizacji. Pamiętajcie o regularnym sprawdzaniu gry!

Metroid: Samus Returns

Klasyczna przygoda Metroid powraca, przebudowana od podstaw!

Wkrocz na wrogi teren obcej planety i poluj na niebezpieczne gatunki w grze Metroid: Samus Returns, całkowicie odświeżonej wersji tytułu Metroid II: Return of Samus z 1992 roku na konsolę Game Boy, tylko na rodzinie konsol Nintendo 3DS.

Wyrusz jako legendarna łowczyni głów, Samus Aran, i przygotuj się na klasyczną przygodę Metroid, przebudowaną od podstaw. Szukaj drogi w szerokich labiryntach planety SR388, zbieraj nowe bronie oraz zdolności do ulepszania swojego arsenału i wyrusz na misję w celu zniszczenia niebezpieczeństwa Metroidów raz na zawsze.

Co nowego?

Doświadcz niebezpieczeństw planety SR388 dzięki wciągającej, nastrojowej grafice 3D. Zwiedzaj ulepszone i powiększone lokacje. Poznaj swoje otoczenie dzięki szczegółowej mapie dostępnej na ekranie dotykowym i wracaj do już zwiedzonych miejsc, wchodząc do jednej z wielu stacji teleportacyjnych.

Naucz używać się wielu nowych broni oraz zaaawansowych taktyk, aby zapanować nad groźną florą i fauną planety oraz przetrwać spotkanie z bosem. Odbijaj nadchodzące pociski i chroń się przed atakami przeciwników za pomocą kontrataków. Strzelaj w każdą stronę dzięki 360-stopniowemu trybowi Free Aim Mode.

Odkryj nowy zestaw zdolności, które zmienią grę, zasilany tajemniczą energią zwaną Aeion. Dzięki zdolnościom Aeion możesz zobaczyć nieodkryte jeszcze tereny oraz przedmioty, zalać wrogów ogniem, a nawet spowolnić czas.

Galaktyczne przedsięwzięcie

Wielka plaga śmiercionośnych Metroidów została znaleziona na planecie SR388. Galaktyczna Federacja zmartwiona zwiększającym się zagrożeniem, które stwarzają te obce formy życia, wysyła Samus w celu ich znalezienia oraz zniszczenia zanim wpadną w niepowołane ręce.

Wspaniała przeszłość

Powraca klasyczna rozgrywka Metroid w 2D! Ciesz się platformową akcją podczas znajdowania drogi w świecie wypełnionym labiryntami, sekretami oraz przeciwnikami. Ulepsz swoją siłę ognia, szukając starożytnej technologii, oraz używaj swoich unikatowych zdolności w celu zdobycia dostępu do nowych miejsc i walki z bosami.

Czerń + Turkus

Biel + Pomarańcz

Bundle Animal Crossing z grą Animal Crossing: New Leaf

Bundle Minecraft z grą Minecraft

Bundle White & Levander z grą Tomodachi Life

Bundle Black & Lime z grą Mario Kart 7

Edycja Poké Ball

Edycja Pikachu

Co jest w pudełku?

  • Konsola New Nintendo 2DS XL x1
  • Stylus New Nintendo 2DS XL x1
  • Karta pamięci microSDHC (4GB) x1
  • Karty AR x6
  • Instrukcja obsługi x1
  • Ładowarka x1

Gry, amiibo oraz konsola sprzedawane oddzielnie.

Bundle są sprzedawane z systemem gier i wybranym tytułem (jedna gra na bundle, gra zależy od bundle‘a). Więcej informacji powyżej.

Gdzie kupić?

CDP.pl
ElectronicDreams.pl
HDmarket.pl
Joystick.com.pl
Konsoleigry.pl
MediaMarkt.pl
Powerplay.com.pl
Ultima.pl
Morele.net
X-Kom.pl