Złamać tajemnicę z Pikachu!

Już w sprzedaży

Detektyw Pikachu podejmuje śledztwo.

Włóż swój kapelusz detektywa na głowę – czas na rozwiązanie sprawy zaginionego ojca pewnego chłopca w grze Detective Pikachu, unikatowej przygodzie pełnej ukochanych Pokémonów, dostępnej jedynie na konsole Nintendo 3DS.

Wciel się w Tima Goodmana, 18-letniego studenta o silnym poczuciu sprawiedliwości i zaprzyjaźnij się z rozmawiającym Pikachu! Zbieraj dowody, przepytuj świadków i połącz ze sobą szereg poszlak, aby rozwiązać tajemnice miasta Ryme City.

Gdzie on może być?

Minęły już dwa miesiące od tajemniczego zniknięcia ojca Tima, po tym jak zaczął on badać falę spraw związanych z Pokémonami. Zmartwiony Tim przybywa do Ryme City w poszukiwaniu odpowiedzi, ale zamiast nich spotyka mówiącego Pikachu z detektywistyczną żyłką do rozwiązywania spraw.

Rozpocznij śledztwo!

Czy to może być poszlaka? Może ta osoba coś widziała? Będziesz musiał porozmawiać ze świadkami, znaleźć poszlaki i zebrać skrawki dowodów, żeby rozwiązać szereg spraw z pomocą Detektywa Pikachu.

Dobrze jest porozmawiać

Możesz użyć dużej figurki amiibo Detective Pikachu (sprzedawana oddzielnie), aby uzyskać dostęp do dialogów, które mogłeś ominąć podczas rozgrywki, i zobaczyć wszystkie żarty oraz wygłupy Pikachu!

Więcej informacji

Zbadaj podejrzane wypadki mające związek z wieloma popularnymi Pokémonami w grze Detective Pikachu, fabularnej przygodzie pełnej akcji i tajemnic, wyłącznie na Nintendo 3DS.

Nintendo 3DS

Możliwości

  • Połącz siły z samozwańczym „wielkim detektywem” Pikachu!

  • Zobacz ponad 150 animowanych przerywników filmowych z zabawnym Pikachu

  • Prowadź śledztwo, rób notatki i rozwiąż sprawę

  • Nawiąż kontakt z różnymi Pokémonami w całym Rhyme City!

Gdzie kupić?

Już w sprzedaży

Copyright © 2018 - 2019 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.