Opis systemu

Nintendo 3DS jest przenośną konsolą, która oferuje wiele gier.  Możesz połączyć się z przyjaciółmi i graczami z całego świata. Twój sposób gry na konsoli Nintendo 3DS osiągnie zupełnie inny wymiar.

  CI_3DS_Features_01_intro_features_image600w

Twój wymiar gry!

Konsola umożliwi Ci grę w 3D bez użycia specjalnych okularów. Sam wyregulujesz poziom głębi 3D. Możesz także wybrać grę w wymiarze 2D.

 

CI_3DS_Features_02_Video-teaser-special-moments_image600w

Możesz zapisać chwile z 3DS!

Na konsoli Nintendo 3DS możesz uchwycić wiele chwil . Trzy kamery pozwolą Ci robić zdjęcia 3D, nagrywać filmy 3D.

 

Wyjątkowe gry!

Zanurz się w  Nintendo i poznaj markowe gry, takie jak Zelda, Mario, Star Fox i wiele innych w doskonałym trybie 3D. Z całą gamą gier będą rosnąć emocje płynące z gry na konsoli Nintendo 3DS.

CI_3DS_Features_04_best-games-ever_image600w

Spróbuj też gier z Nintendo DS

Nintendo 3DS jest zgodne z wcześniejszymi wersjami gier z Nintendo DS. Możesz grać w nowe gry z konsoli Nintendo 2DS na konsoli Nintendo 3DS w trybie 2D!

CI_3DS_Features_05_Enjoy-Nintendo-DS-games_image600w

Nintendo 3DS połączy Was ze sobą

Pobieraj dane dotyczące gier za pomocą Street Pass. Możesz też automatycznie pobrać przez Spot Pass nowe dane dotyczące gier, filmy 3D, trailery 3D, a także nowości.

 

CI_3DS_Features_06_Nintendo-3DS-connects-you_image600w

Nowy sposób grania

Konsola posiada dotykowy wyświetlacz, ale też funkcję dotykowego sterowania oraz górny wyświetlacz 3D i czujnik żyroskopowy oraz tryb rzeczywistości rozszerzonej!

 

CI_3DS_Features_07_New-ways-to-play_image600w