Opis systemu

Nintendo 2DS jest nową przenośną konsolą do gier, która zabierze Cię do świata wspaniałych gier i umożliwi Ci łączenie się z przyjaciółmi z całego świata. Odkryj nowe doznania płynące z grania na maksymalnym poziomie z Nintendo 2DS…

Graj na Nintendo 2DS w gry z konsoli 3DS

Nigdzie indziej nie zagrasz w takie tytuły jak Zelda,Mario, Star Fox i wiele innych. Na Nintendo 2DS możesz zagrać we wszystkie gry z Nintendo 3DS w wersji 2D! Każdy znajdzie coś dla siebie z niesłychanie dużej ilości gier, która rośnie każdego miesiąca!

CI_Nintendo_2DS_Plays_your_Games_in_2D_image600w

Wybierz swój kolor!

 

CI16_PickaColour_image600w

Połącz się z Nintendo 2DS

Wymieniaj się informacjami z gier z innymi użytkownikami za pomocą usługi StreetPass, automatycznie pobieraj kolejne elementy gry, wideo, zapowiedzi oraz nowości przez SpotPass i graj on-line z innymi graczami, kiedykolwiek tylko chcesz.

CI_3DS_Features_06_Nintendo-3DS-connects-you_image600w

Interakcja w trybie Sleep Mode

Tryb Sleep Mode nie tylko oszczędza baterią, ale może także wymieniać dane. Na konsoli Nintendo 2DS tryb Sleep Mode uruchamia się za pomocą Sleep Switch: ruchem w prawą stronę aktywujesz tryb Sleep Mode.

The-Sleep-Switch_image600w

Nowy sposób grania

Dotykowy wyświetlacz, bajkowa grafika i czujnik żyroskopowy wciągną Cię do akcji. Nie brakuje także wykorzystania możliwości rzeczywistości rozszerzonej, które dostarczy Ci dodatkowych nowych wrażeń.

2DS_CI_FeaturesSection_3DSFamily_image600w