Animal Crossing: New Horizons

Już w sprzedaży

Animal Crossing: New Horizons
Witamy w Deserted Island Getaway Package!

Nowe, beztroskie życie jest tuż za horyzontem! Wysiądź z pokładu z samolotu prosto na własną, bezludną wyspę, na której czekają na Ciebie nowi zwierzęcy przyjaciele, nowe odkrycia i nowe możliwości. Stwórz swój własny raj w Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch!

Droga do raju

Na początku masz do dyspozycji tylko namiot i telefon NookPhone, więc Twoje życie może może wydawać się nieco trudne. Ale nie martw się! Wystarczy trochę pracy i wysiłku, a wyspa stanie się miejscem, które z dumą nazwiesz swoim domem. Jak mówią, jeśli chcesz, żeby wszystko było po Twojej myśli, jest na to jedna rada: weź sprawy w swoje ręce!

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Kolekcjonuj instrukcje DIY, a następnie zbieraj potrzebne materiały. Twórz narzędzia codziennego użytku lub meble do użytku zewnętrznego, które mogą poprawić życie każdego w Twoim otoczeniu. Udekoruj wyspę na wiele kreatywnych sposobów, buduj mosty, ścieżki, stoki i rzeki, twórz według własnego uznania. Nie wybudujesz wymarzonej wyspy z dnia na dzień, ale obserwowanie owoców Twojej pracy, z pewnością będzie bardzo satysfakcjonujące!

Animal Crossing: New Horizons

Im wiecej tym lepiej!

Nie zmienisz swojej wyspy w raj, jeżeli nie podzielisz się swoją pracą z innymi! Chociaż na początku potencjalnych, przyszłych mieszkańców Twojej wyspy będzie tylko kilka, to wraz z jej rozwojem, przybywać ich będzie coraz więcej. Pomóż im się osiedlić, posłuż pomocną dłonią podczas wykonywania zadań, wysyłaj prezenty, organizuj sesje zdjęciowe na wyspie Photopia i nie tylko - zrób to wszystko w imię przyjaźni!

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Co więcej, nawet do ośmioro graczy zarejestrowanych na jednej konsoli Nintendo Switch może mieszkać na tej samej wyspie, a czterech graczy może w tym samym czasie cieszyć się wyspiarskim życiem. Możesz także grać z maksymalnie siedmioma osobami na żywo lub online, podróżując na ich wyspy lub zapraszając je na swoje. Niezależnie od tego, czy dzielisz się prezentami, bierzesz udział w konkursach na zbieranie robaków lub po prostu cieszysz się czyimś towarzystwem, zawsze będzie więcej zabawy z przyjaciółmi!

Animal Crossing: New Horizons

Żywy, oddychający świat

Pory roku zmieniają się, czas mija, mieszkańcy żyją z dnia na dzień. Życie na Twojej wyspie trwa nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu! Poznaj wszystko to, co każda z pór roku przynosi do Twojego nowego domu!

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Słuchaj codziennych ogłoszeń Toma Nooka informujących o tym, co się obecnie dzieje. Na wyspie co chwilę mają miejsce różne wydarzenia, takie jak wyjątkowe wakacje i turnieje wędkarskie, ale trwają one tylko przez pewien czas. Każdy wschód słońca może przynieść coś lub kogoś nowego na wyspę. Ciesz się każsym wydarzeniem, kiedy tylko jest to możliwe i zawsze czekaj na kolejne!

Animal Crossing: New Horizons

Rozpoczyna się wasze nowe życie na wyspie...

Życie na wyspie może mijać w czasie rzeczywistym, ale możesz być tak aktywny lub wyluzowany, jak chcesz. Obozuj pod gwiazdami na zawsze lub buduj dom. Utrzymuj wyspę naturalną lub buduj ścieżki i mosty. Zbliż się do kilku wyspiarzy lub pomóż wielu nowym przyjaciołom się osiedlić. Wybór należy do Ciebie!

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Im więcej będziesz robić, tym więcej rzeczy odkryjesz. Chwytaj przyrodę, aby przyciągnąć oko przyjaznego kustosza, zbieraj materiały do rozbudowy obiektów wyspy lub buduj wystarczająco, aby zaintrygować jeszcze więcej potencjalnych mieszkańców. Nawet najmniejsza rzecz może doprowadzić do czegoś znacznie większego ...

Animal Crossing: New Horizons

Chodź, polataj ze mną

Lotnisko położone na południowym krańcu wyspy jest bramą do niej.Przybędą nie tylko nowi mieszkańcy i goście, ale możesz także odbywać wycieczki do odległych krajów za pomocą specjalnych biletów, zdobytych dzięki Nookowi Milesowi.

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Ciesz się wycieczkami na wyspy, które są pełne nowych materiałów, flory i fauny, które możesz zabrać ze sobą do domu. Udaj się do Photopii i przygotuj choreograficzne sesje z wyspiarzami. Lub wskocz do samolotu i udaj się na wyspy znajomych, lokalnie lub online.

Animal Crossing: New Horizons

Wyspa dla każdego!

Przebywanie na wyspie nie oznacza, że musicie być sami - nowe życie oznacza nowych przyjaciół, z którymi możecie się nim dzielić! W końcu pakiet opuszczonej wyspy Toma Nooka gromadzi się w tłumach i wszyscy muszą gdzieś mieszkać. Może wasza wyspa będzie tą, którą wybiorą?

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Począwszy od kilku mieszkańców, którzy przybędą z wami, od was zależy stworzenie miejsca, które inni będą chcieli nazwać domem. Poprawcie reputację waszej wyspy, dekorując i budując, a następnie obserwuj przybywających ciekawskich przybyszów. Wkrótce będziecie mieć raj pełen przyjaznych twarzy

Animal Crossing: New Horizons

Co mówią inni mieszkańcy?

Animal Crossing: New Horizons

To miejsce jest idealnej wielkości. Za duże, aby je całe spenetrować, a jednocześnie zbyt małe, aby potwór morski mógł je zaatakować!

Alfonso
Animal Crossing: New Horizons

Według mnie? Ta wyspa jest zdecydowanie najlepszą wyspą, jaką kiedykolwiek widziałem, o jakiej kiedykolwiek słyszałem, jaką mogłem sobie wyobrazić i na jakiej kiedykolwiek byłem!

Rosie
Animal Crossing: New Horizons

Kim Ty jesteś? Po co to wszystko? Już przekazałam darowiznę! Przecież ja nawet nie jestem stąd!

Gulliver

Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition

Ten specjalny pakiet Nintendo Switch zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowe życie na wyspie, w tym specjalną konsolę, stację dokującą, kontrolery Joy-Con i paski, a także kod do pobrania gry Animal Crossing: New Horizons! Dostępne są również dwa różne pokrowce Animal Crossing: New Horizons (jeden na Nintendo Switch, drugi na Nintendo Switch Lite).

Animal Crossing: New Horizons
Animal Crossing: New Horizons

Ważne uwagi dotyczące zapisywania danych

Animal Crossing: New Horizons nie obsługuje funkcji zachowania danych (Save Data Cloud) na Nintendo Switch Online. Możliwość odzyskania zapisanych danych z Animal Crossing: New Horizons przypadku awarii konsoli, utraty lub kradzieży, będzie dostępna dla członków Nintendo Switch Online w 2020 roku.

Animal Crossing: New Horizons nie obsługuje obecnie możliwości przesyłania pliku z jednej konsoli Nintendo Switch do drugiej. Jednak funkcja przenoszenia użytkowników i zapisywania danych na innej konsoli dla Animal Crossing: New Horizons jest zaplanowana na przyszłe miesiące tego roku.

Gdzie kupić?

W przypadku automatycznego pobierania, system musi być zaktualizowany i podłączony do Internetu z włączoną możliwością automatycznego pobierania. Do ukończenia pobierania konieczna jest również wystarczająca ilość miejsca.

Wymagane jest aktywne połączenie z Internetem.

Lokalny tryb dla wielu graczy wymaga jednego kompatybilnego kontrolera na gracza. Mogą być wymagane dodatkowe kontrolery (sprzedawane osobno). Na jednej wspólnej wyspie może mieszkać maksymalnie ośmioro graczy zarejestrowanych jako użytkownicy konsoli Nintendo Switch, a maksymalnie czterech mieszkańców jednej wyspy może grać jednocześnie na jednej konsoli. Uwaga: na jedną konsolę Nintendo Switch przypada tylko jedna wyspa, niezależnie od liczby zarejestrowanych użytkowników lub kopii gry używanych na jednej konsoli. Dla każdej unikalnej wyspy wymagane są jedna konsola Nintendo Switch i jedna kopia gry.

Za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej lub gry online, na jednej wyspie może grać nawet osiem osób. Lokalny bezprzewodowy tryb dla wielu graczy wymaga jednej konsoli i jednej kopii oprogramowania na gracza. Wymagane połączenie internetowe podczas gry online. Aby korzystać z usług online, musisz utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka Prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnej subskrypcji członkowskiej na naszej oficjalnej stronie.


Może ci się spodobać również:

05.03.2021

Harvest Moon: One World

28.04.2017

Mario Kart 8 Deluxe

28.10.2017

Super Mario Odyssey

03.03.2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

29.03.2019

Yoshi's Crafted World

13.07.2018

Captain Toad: Treasure Tracker


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU