Bayonetta 3

Już w sprzedaży

Wiedźma powraca i jest potężniejsza niż kiedykolwiek!

Bayonetta przemierza wiele lokacji w zupełnie nowej, pełnej napięcia grze akcji na Nintendo Switch. W nowym stroju i poniekąd znajomych warkoczach tytułowa Wiedźma Umbra musi stawić czoła tajemniczemu złu, używając swoich charakterystycznych broni i umiejętności spowalniania czasu, Witch Time. Tym razem na celowniku Bayonetty znalazły się stworzone przez człowieka biologiczne bronie zwane homunkulusami.

Odkryj brutalną stronę Bayonetty dzięki Demon Masquerade, nowej umiejętności, która przyzwala demona związanego z jej bronią, co pozwala na kilka ekscytujących akcji, nie wspominając już o efektownych kombosach. Bayonetta może również przywoływać swoich demonicznych ulubieńców, takich jak Gomorrah, Malphas i Phantasmaraneae, uwalniając ich demoniczne moce w ogniu walki, a także w nowych, większych-niż-życie bitwach, w których to ty bezpośrednio kontrolujesz akcję.

Szykuje się diabelnie dobra zabawa

Walcz na ulicach Tokio, w chińskich górach i wielu innych sceneriach! Na swojej drodze spotkasz istny sabat Bayonett, z których każda jest jeszcze wspanialsza od poprzedniej. Wcielisz się również w Violę, zadziorną wiedźmę w trakcie szkolenia, która walczy za pomocą miecza i kapryśnego towarzysza, demona Cheshire. Dowiedz się, jaki los czeka Bayonettę i czy ten arcyciekawy sojusz może naprawdę uratować rzeczywistość!

Hojność Bajonett

Wciel się w postać czarującej Bayonetty w trzeciej odsłonie pełnych napięcia gier akcji Atakuj, strzelaj, zwalczaj wrogów w wielu lokacjach a także spotykaj inne Bayonetty Wykorzystaj moc demonów dzięki nowej umiejętności, Demon Masquerade Uwolnij piekielne demony Bayonetty w większych-niż-życie bitwach Walcz jako Viola, zadziorna wiedźma w trakcie szkolenia, która walczy za pomocą miecza i kapryśnego towarzysza, demona Cheshire.

Gdzie kupić?

Może ci się spodobać również:

16.02.2018

Bayonetta 2

01.12.2017

Xenoblade Chronicles 2

21.09.2018

Xenoblade: Torna - The Golden Country

29.05.2020

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

08.10.2021

Metroid Dread

04.03.2022

Triangle Strategy


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU