Lista sklepów
Dark Souls Remastered

Lordran wzywa

Zbierz w sobie odwagę, uzupełnij swoje butelki estusa i przygotuj się na trudne misje w Dark Souls™: Remastered na Nintendo Switch.

Przywdziej strój Nieumarłego i podejmij się wędrówki do Lordranu, ziemi przeklętej. Master Dark Souls to zawiła walka przeciw Pustym, demonom i wszelkiego rodzaju potworom podczas misji, by uderzyć w Dzwon Przebudzenia i odkryć, co sprawiło, że królestwo obróciło się w ruinę.

Ziemia starożytnych lordów

Odkrywaj opuszczone zamki, pełne pułapek lochy, nawiedzone katakumby i inne fantastyczne lokacje kiedykolwiek, gdziekolwiek. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, tak jak skarby i więcej sekretów tej przeklętej ziemi.

Kiedy wszystko wydaje się stracone, znajdź ciepło ogniska, posil się i zaplanuj kolejny krok swej niebezpiecznej wyprawy.

Walcz – po swojemu

Zbuduj własną postać i styl walki, dzięki ogromnemu wyborowi broni, zbroi, zaklęć i akcesorii. Od szybkiego bandyty po wątłego, lecz potężnego czarownika lub nawet wymachującego kijami barbarzyńcę, wywalcz swoją drogę przez Lordran jakkolwiek chcesz. Zbieraj Dusze padłych przeciwników, używaj tej pierwotnej waluty, by się wzmocnić i zostań siłą, z którą należy się liczyć!

Kolaboracja czy konfrontacja?

W Dark Souls™: Remastered, złóż przysięgę jednemu z dziewięciu przymierzy i dołącz do rozbudowanej sieci multiplayer. Pomóż zaprzyjaźnionym wędrowcom w ich przygodzie lub rozpętaj chaos napadając na światy innych graczy.


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU