Game Builder Garage

Już w sprzedaży

Wersja fizyczna: Już w sprzedaży

Naucz się tworzyć własne gry na podstawie pomysłów Nintendo

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć własną platformówkę 3D, szybką grę wyścigową lub side-scrolling strzelankę? Wcielaj swoje pomysły w życie dzięki Game Builder Garage na Nintendo Switch, zabawnemu sposobowi na realizowanie własnych gier.

Game Builder Garage

Naucz się podstaw logiki programowania krok po kroku w zabawny i interaktywny sposób, a następnie wykorzystaj zdobytą wiedzę, aby tworzyć własne gry i dzielić się nimi ze światem!

Poznaj Nodona

Te urocze postacie zwiemy Nodonami. Każdy z nich ma swoją własną osobowość i rolę do odegrania w Twojej grze. Niezależnie od tego, czy chodzi o skłonienie postaci do skakania po naciśnięciu przycisku, ustawienie nastroju za pomocą funkowej muzyki, czy podkręcenie grawitacji do 11, jest tutaj Nodon, który się tym zajmuje! Ustaw Nodony razem, a oni połączą siły, aby ożywić Twoją grę.

Game Builder Garage

Ucz się przez działanie!

Niesamowite duo Bob i Alicja poprowadzi Cię krok po kroku od pustego płótna do grywalnej gry przy pomocy łatwych do naśladowania interaktywnych lekcji. Zaczynając od absolutnych podstaw, przejdziesz do bardziej zaawansowanych koncepcji, gdy spotkasz dalszych Nodonów i ulepszysz swoje umiejętności programistyczne!

Wypróbuj swoje dzieło po każdym kroku i eksperymentuj z gotową grą, aby nadać jej osobiste akcenty.

Game Builder Garage

Hmm… co jeśli zrobię… TO?

Game Builder Garage

I… voilà!

Masz ochotę na więcej? Przyjrzyj się konceptom, których już się nauczyłeś, i zanurz się jeszcze głębiej.

Myślisz, że już znasz się na sprawie? Przetestuj swoje nowo odkryte umiejętności w łamigłówkach umieszczonych na punktach kontrolnych!

Wyzwól swoją kreatywność!

Wykorzystaj w praktyce wszystko, czego się nauczyłeś, tworząc własne, unikalne gry w trybie Free Programming. Zacznij od zera lub majsterkuj przy jednym z dzieł, które stworzyłeś podczas interaktywnych lekcji. Nadaj mu osobisty charakter, korzystając z narzędzi do edycji, aby dodać rysunki i muzykę do swojego arcydzieła. Możesz nawet połączyć ze sobą wiele gier, aby stworzyć coś większego - możliwości są nieograniczone!

Game Builder Garage

Dziel się zabawą

Jesteś dumny z gry, którą stworzyłeś? Cóż, wyobraź sobie, że cieszy się nią mnóstwo ludzi na całym świecie! Game Builder Garage umożliwia udostępnianie gier znajomym i rodzinie lokalnie lub online, udostępniając Game ID lub swoje Programmer ID. Baw się i czerp inspirację podczas grania, kopiowania, modyfikowania i ponownego udostępniania swoich dzieł!

Game Builder Garage

Wypróbuj gry znanych influencerów

Anonymo

Overpow: G 003 PYL F35
Nieuczesana: G 003 M1P LJD


Może ci się spodobać również:

28.06.2019

Super Mario Maker 2

21.06.2018

Minecraft

05.06.2020

51 Worldwide Games

27.10.2017

Just Dance 2018

05.10.2018

Super Mario Party

16.10.2020

Mario Kart Live: Home Circuit


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU