Już w sprzedaży

LEGENDA OŻYWA

Wielu bohaterów, wiele opowieści, wiele losów do przeżycia! Dzięki grze LIVE A LIVE na Nintendo Switch poznasz cykl splecionych historii rozgrywających się na przestrzeni czasu, zremasterowanych w oszałamiającym HD-2D.

Live a Live Live a Live Live a Live Live a Live
Live a Live Live a Live Live a Live Live a Live

WYZNACZ SWOJĄ DROGĘ NA TLE DZIEJÓW!

LIVE A LIVE przedstawia szereg grywalnych postaci. Każdy rozdział osadzony jest w innym okresie czasu i oferuje unikalne mechanizmy rozgrywki oraz lokacje. Któż wie, co się stanie, gdy wszystkie osiem historii zostanie opowiedzianych? Każdy okres ma swoją własną historię i bohaterów, a mechanika rozgrywki sprawia, że wszystkie rozdziały stanowią wyjątkowe doświadczenie.

PIERWSZY

Podczas dawno zapomnianej epoki młody mężczyzna osiąga pełnoletność i z upoważnienia starszyzny plemiennej wyrusza na polowanie. Pozbawiony słów, aby przetrwać, musi polegać na swoich zmysłach; kierując się nosem, tropi zwierzynę, znajduje schronienie i poznaje niebezpieczeństwa świata.

Wykorzystaj swój zmysł węchu, aby wytropić dzikie bestie i z przedmiotów, które znajdziesz, stworzyć broń oraz zbroję.

NASTĘPCA

Pewien stary chiński mistrz, zbliżający się do końca życia, pragnie zachować swoje kung fu dla przyszłych pokoleń.

W tym celu wyrusza ze swojego domu na szczycie Góry Aspiracji w poszukiwaniu godnego następcy swojego dziedzictwa.

INFILITRATOR

W cieniach rzucanych przez ognie chaosu, shinobi otrzymuje misję najwyższej wagi: przedostać się do wypełnionego pułapkami zamku, aby uwolnić samotnego więźnia. Czy shinobi wykona swoje zadanie z miłosiernym sercem, czy też odda każdego wroga pod miecz?

Zlikwiduj przeciwników na swojej drodze, lub trzymaj się w ukryciu i skradając się dąż do celu.

WĘDROWIEC

Do wymierającego miasteczka oblężonego przez bandytów trafia pewien zmęczony życiem człowiek. Miasteczko to zwie się Sukces, choć nikt nie ma pojęcia, dlaczego. Przeciwko bandzie złoczyńców samotny rewolwerowiec nie ma szans, ale współpracując z miejscowymi, jeden człowiek może jeszcze coś zmienić...

Zastawiaj pułapki, by przed wielkim starciem zmniejszyć liczebność Szalonej Bandy, albo załatw ich wszystkich naraz!

NAJSILNIEJSZY

Być najsilniejszym wojownikiem na świecie, najlepszym z najlepszych. To marzenie wielu, ale pewien młody wojownik wierzy, że ma to, czego potrzeba, by zdobyć ten tytuł. Wykorzystując umiejętności innych mistrzów, zamierza udowodnić swoją siłę.

Skłoń przeciwników do użycia ich sekretnych technik, abyś mógł się ich nauczyć i wykorzystać w walce..

WYRZUTEK

Zbuntowany młodzieniec wiedzie ciężkie życie, pakując się w kłopoty i wdając się w bójki. Jednak jego psychokinetyczne moce w końcu doprowadzają go do zaangażowania się w mroczny spisek, który można powstrzymać jedynie poprzez wskrzeszenie starożytnego króla robotów...

Wykorzystaj swoje moce, aby odkryć tajemnice, pokonać wrogów w walce i przejąć kontrolę nad gigantycznym robotem.

MECHANICZNE SERCE

W ogromnej pustce kosmosu, na pokładzie frachtowca transportowego Cogito Ergo Sum, seria incydentów zagraża załodze statku. W miarę jak emocje się zaostrzają, autonomiczna jednostka wsparcia, którą niedawno obdarzono życiem, zostaje wciągnięta w konflikt.

Przetrwaj na tym odizolowanym statku, unikając ksenobiologicznego organizmu grasującego po korytarzach i odkryj prawdę kryjącą się za tajemniczymi wydarzeniami.

WŁADCA CIEMNOŚCI

Dawno temu pewien bohater pokonał Pana Mroku. Ten bohater już dawno zniknął, ale straszliwy archont znów się pojawił. Nowy wojownik musi chwycić za broń, by pokonać potwora i uwolnić księżniczkę od zła...

Zwerbuj dawnych bohaterów do swojej sprawy i uwolnij Królestwo Lucrece od wiecznego zła.

OPOWIEŚCI STARE JAK CZAS

Stwórz swoją przygodę w grze LIVE A LIVE, decydując o kolejności, w jakiej chcesz przejść poszczególne historie. Rozegraj każdą z nich do końca, jedną po drugiej, lub zamieszaj jeszcze bardziej, przeskakując między nimi. Wybór należy do ciebie!

Live a Live
Live a Live

Ciesz się swobodą eksploracji w każdym okresie czasu a także turową walką, która różni się w zależności od rozdziału. Każdy bohater ma swój własny wachlarz ataków do opanowania – podczas poruszania się po polu bitwy używaj ich mądrze przeciwko wrogom, aby uniknąć niebezpieczeństwa i uderzyć, gdy nadejdzie właściwy czas.

PRZEŻYJ WYJĄTKOWY ROZDZIAŁ W HISTORII RPG!HISTORII RPG

Wydana pierwotnie tylko na Super Famicom i w Japonii, LIVE A LIVE na Nintendo Switch po raz pierwszy umożliwi graczom na Zachodzie zapoznać się z tą legendarną grą, wskrzeszoną z tym samym oszałamiającym stylem wizualnym HD-2D, który został wykorzystany w TRIANGLE STRATEGY oraz OCTOPATH TRAVELER.

Wyprodukowana przez Takashi Tokita (Chrono Trigger, FINAL FANTASY IV) i zawierająca zremasterowaną pod nadzorem Yoko Shimomura muzykę (FINAL FANTASY XV, seria Kingdom Hearts), gra jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim z angielskim i japońskim podkładem głosowym.

Gdzie kupić?


Może ci się spodobać również:

04.03.2022

Triangle Strategy

13.07.2018

Octopath Traveler

29.05.2020

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

27.09.2017

Fire Emblem Warriors

26.07.2019

Fire Emblem: Three Houses

04.03.2022

Triangle Strategy


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU