Lista sklepów
Luigi's Mansion 3

Relaksujący pobyt w hotelu... Co może pójść nie tak?

Dołącz do tchórzliwego bohatera Luigi’ego w pełnej duchów misji, by uratować Mario i przyjaciół w Luigi’s Mansion 3 na Nintendo Switch!

Wraz z przyjacielem możecie przemierzać nieziemskie piętra w nawiedzonym hotelu w lokalnej kooperacji, zwalczając psotne duchy i rozwiązując wspólnie paranormalne zagadki.

Witaj w Last Resort!

Luigi's Mansion 3

Zaproszenie na luksusowe wakacje w hotelu z Mario i przyjaciółmi – propozycja nie do odrzucenia dla Luigi’ego. Jednak ta wymarzona wizyta szybko zmieni się w koszmar, kiedy duchy zwariują, a jego duchowość King Boo uwięzi Mario i przyjaciół w obrazach!

Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3

Z pomocą starego przyjaciela Professora E. Gadda i jego najnowszych wynalazków, Luigi musi przełknąć strach raz jeszcze i pokrzyżować nawiedzone plany duchów, aby uratować przyjaciół.

Życie w apartamentach

Trudno uwierzyć, jakie atrakcje można znaleźć w tym hotelu! Od restauracji o pirackiej tematyce, po średniowieczny zamek lub nawet... piramidę, każde piętro w tym hotelu ma własny niepowtarzalny styl.

Przejdź przez wszystkie piętra po kolei, rozwiązując paranormalne zagadki i walcząc z psotnymi duchami.

Zamek MacFrights

Uzbrój się, Luigi, i przygotuj do walki! Unikaj zmyślnych pułapek i duchów drżących miecze na swej drodze do potyczki z królem tego średniowiecznego parku rozrywki.

Ogrodowe Apartamenty

Wszystko schodzi na psy w tym przerośniętym atrium. Huśtaj się na winoroślach, unikaj ogromnych skocznych ananasów i innych niebezpiecznych roślin – dobrze, że Poltergust działa jako dmuchawa do liści.

Paranormalne Produkcje

Światła, kamera, BOO! Baw się w reżysera i obserwuj, jak horrory ze srebrnego płótna nabierają życia w tym upiornym studiu filmowym.

Apartamenty w Grobowcu

Piramida... w środku hotelu?! Lepiej w to uwierz. Przygotuj się na potyczki z koszmarnymi mumiami, śmiercionośnymi pułapkami i piaskiem... ogromną ilością piasku...

Gadżety do polowania na duchy!

Luigi's Mansion 3

Może i jest tchórzliwy, ale polowanie na duchy jest Luigi’emu dobrze znane – a wizyta upiornych gości w tym hotelu zbytnio się przedłużyła!

Użyj Strobulb, by złapać fantomy z zaskoczenia, potem wciągnij je swoim odkurzaczem: Poltergust G-00.

Te duchy nie poddadzą się bez walki – niektóre znalazły nawet sprytne sposoby ucieczki. Na nieszczęście dla nich, Luigi też zna kilka przydatnych sztuczek.

Gąbczasty towarzysz

Luigi's Mansion 3

W hotelu takim jak ten znajdują się przeszkody zbyt trudne, by Luigi sam sobie z nimi poradził. W takich sytuacjach może wezwać najnowsze dzieło Professora E.Gadda: Gooigi‘ego!

Ten glutowaty, zielony sobowtór używa swojej... eee... glutowatości do przeciskania się przez szczeliny, przechodzenia przez niebezpieczne, naszpikowane ostrzami podłogi, pomagania w podnoszeniu ciężkich przedmiotów i przechodzenia przez wszelkiego rodzaju pułapki.

Wiedzieliście, że Gooigi jest świetny do grania w trybie kooperacji? Przekaż Joy-Con przyjacielowi, żeby dołączył do przygody Luigi‘ego.

Podziel się strachem!

Luigi's Mansion 3

Ciesz się multiplayerowym polowaniem na duchy lokalnie lub online, dzięki wycieczce do ScareScraper lub zaszalej z siedmioma innymi graczami na jednej konsoli Nintendo Switch w ScreamPark!

Uwaga: w przyszłości pojawi się płatna treść Luigi’s Mansion 3 do pobrania, która wniesie nowości do multiplayerowych trybów ScareScraper i ScreamPark!

Screeny

Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3
Luigi's Mansion 3

Już w sprzedaży


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU