Lista sklepów
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Sięgaj po złoto!

Dołącz do Mario, Sonica i przyjaciół w ich największej do tej pory przygodzie w Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 na Nintendo Switch! Trenuj na Tokyo 2020 w pojedynkę lub zmierz się z przyjaciółmi w zupełnie nowych dyscyplinach – Skateboardingu, Karate, Surfingu i wspinaczce sportowej – a także w szeregu ulubionych sportów i klasycznych gier 2D.

Niech rozpoczną się mistrzostwa!

 

Niezależnie od tego, czy na torze, w basenie, na wodzie czy w ringu, każdy znajdzie swoją dyscyplinę w Mario & Sonic at the Olympics Games Tokyo 2020! Wypróbuj nowe dyscypliny olimpijskie lub ciesz się wypróbowanymi klasykami, używając różnych stylów gry – łącznie z wciągającym sterowaniem ruchowym, gdzie możesz używać kontrolera Joy-Con do udawania ruchów takich jak rzut oszczepem lub strzelanie z łuku!

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Zgromadź nawet trójkę znajomych atletów na jednej kanapie i zmierzcie się o złoty medal w lokalnym multiplayerze, lub dołącz do społeczności i rywalizuj z innymi graczami, dzięki lokalnej grze bezprzewodowej. Bądź online i pobij rekord olimpijski, stając w szranki nawet z siedmioma innymi zawodnikami w przeróżnych zawodach.

Nowość w Tokyo 2020!

Pokonaj ścianę wspinaczkową, wygraj kumite, okiełznaj dzikie fale i zdobądź skatepark w czterech nowych dyscyplinach Olympic Games Tokyo 2020!

 

WSPINACZKA SPORTOWA

Wspinaj się najwyżej jak potrafisz w czasowym limicie. Spójrz, zanim zrobisz kolejny krok!

KARATE - KUMITE

Zadawaj ciosy rywalowi, aby uzyskać punkty. Pierwszy z 10 punktami wygrywa! Hajime!

SURFING - SHORTBOARD

Okiełznaj fale i wykonaj tyle sztuczek, ile tylko dasz radę w czasowym limicie!

SKATEBOARDING - PARK

Zdobądź najwięcej punktów wykonując jak najwięcej sztuczek w czasowym limicie!

Gwiazdorska obsada

 

Walcz u boku gwiazdorskiej obsady postaci z uniwersum Super Mario i Sonic, takich jak Yoshi, Amy Rose, Luigi, Dr. Eggman i wiele więcej! Z postaciami zamierzonymi na poszczególne dyscypliny możesz wybrać najlepszego gracza i sięgnąć po złoto.

Przebłysk przeszłości

 

Wyrusz na Olympic Games Tokyo 1964, dzięki Story Mode! Po tym, jak Mario, Sonic, Bowser i Dr. Eggman zostali wciągnięci do magicznej konsoli, muszą zmierzyć się w nostalgicznych wersjach 2D poprzednich Tokyo Olympic Games.

Jako Mario i Sonic, odkrywaj Tokyo w latach 60-tych i wypróbuj oldschoolowe wersje znanych olimpijskich dyscyplin, takich jak bieg na 100 metrów i skok w dal, szukając drogi powrotnej. W międzyczasie, w teraźniejszości, podróżuj pomiędzy różnymi wydarzeniami Tokyo 2020 jako Luigi, zbierając przyjaciół, dokańczając minigry i biorąc udział w nowoczesnych dyscyplinach – wszystko to, aby pomóc w uratowaniu Mario, Sonica i spółki!

Dostępne jest darmowe demo!

Darmowe demo gry Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 jest już dostępne. Wypróbuj szereg dyscyplin w 2D i 3D, sam lub w lokalnym multiplayerze, łącznie z dwiema nowymi dyscyplinami – Surfingiem oraz Karate! Możesz pobrać je z Nintendo eShop na swoim Nintendo Switch, albo przez oficjalną stronę Nintendo UK – po prostu się zaloguj i naciśnij “Download demo”!

Pobierz demo

Screeny

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Już w sprzedaży


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU