MONSTER HUNTER STORIES 2: WINGS OF RUIN

Już w sprzedaży

Tętniący życiem świat Monster Hunter Stories 2

Wykluwaj, opiekuj się i wiedz wspólne życie z potworami w tej kipiącej zabawą grze RPG, której akcja toczy się w uniwersum Monster Hunter.

Nasza epicka opowieść zaczyna się od masowego zniknięcia Rathalosów z całego świata. Na początku opowieści spotykasz Wyveriankę, która znała twojego słynnego dziadka, Reda. Powierzono jej jajko, ale co jest w środku? Gdy rozwija się ekscytująca historia Wings of Ruin, losy świata ważą się na szali.

FABUŁA

To, co ci powierzono, może przynieść nadzieję lub zgubę...

Noc festiwalu w Mahanie, centralnej wiosce wyspy Hakolo. Rathalosy na całym świecie znikają.

Jesteś wnukiem Reda, którego Monstie był Strażnikiem Ratha, szanowanym obrońcą wyspy Hakolo. Wybierając się na zdobywanie doświadczenia jako Jeździec, spotykasz Enę, Wyveriankę, która kiedyś znała Reda. Aby chronić jajo, które powierzył jej Strażnik Ratha, postanawiacie razem opuścić wyspę.

Wszędzie dzieją się dziwne rzeczy. Gdy próbujesz dowiedzieć się, co powoduje te anomalie środowiskowe, jajo w końcu się wykluwa. Wyskakuje z niego nielotny Rathalos z drobnymi skrzydełkami.

CECHY GRY

Akcje jeździeckie

To specjalne zdolności, które możesz wykonywać podczas ujeżdżania Monstie. W zależności od rodzaju potwora możesz nabyć umiejętności typu bieganie, latanie lub pływanie. Istnieją również inne takie, które pozwalają skuteczniej wyszukiwać przedmioty w terenie. Wykorzystaj akcje jeździeckie różnych Monstie, aby aby uzyskać jak najwięcej podczas swojej przygody!

Bitwy turowe

Ulepszony system walki turowej pozwala podczas angażowania się w epickich, strategicznych walkach z potworami napotkanymi podczas swojej przygody doświadczyć emocji związanych dotąd z głównymi tytułami Monster Hunter.

Wykorzystaj swoją wiedzę o cechach przeciwnika, aby skutecznie atakować i eliminować nawet najtwardsze potwory. Wraz z postępem fabuły Stories 2 oferuje coraz większe poczucie spełnienia i dreszczyku myśliwskiego.

POSTACIE

Barwne postacie, które spotkasz na swojej drodze…

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

MONSTIE

Potwory, z którymi możesz budować więzi…

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Zaprzyjaźnianie się z potworami

Jaja można znaleźć w Monster Den, legowiskach, które losowo pojawiają się w krainie. Z legowiska możesz wyjąć tylko jedno jajko, ale dopóki jaja pozostają w gnieździe, możesz wymienić jedno, które masz, na inne. Pamiętaj jednak, aby zachować czujność podczas wybierania jaja, ponieważ potwór może obudzić się ze snu lub nagle powrócić do gniazda i zaatakować. Jak długo chcesz zostać i zastanawiać się nad wyborem, zależy od Ciebie!

Istnieją nawet rzadkie legowiska, pojawiające się sporadycznie, w których można zdobyć jaja nieuchwytnych potworów oraz takich, zawierających trudne do znalezienia geny. Gdy bezpiecznie wydostaniesz się z Monster Den, zanieś jajko do Stajni i wykluj je, aby zdobyć nowe Monstie towarzyszące Ci w podróży!

Okiełznane wściekłością potwory

Tajemnicze doły emitują światło, które sprawia, że pobliskie potwory stają się bardziej brutalne. Gildia nazywa światła „rage-rays”, promieniami wściekłości. Wszędzie pojawiają się doniesienia, że potwory stają się agresywne, a ludzie są atakowani w pobliżu dołów. Kiedy potwór jest opromieniony wściekłością, jego oczy stają się czerwone. Gildia wierzy, że kiedy to się stanie, dotknięty potwór posiada okrutną, niepohamowaną moc.

OBSZARY

Różnorodne scenerie, które możesz odkrywać…

Loloska

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Wioska Kuan

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Ogród Pomorski

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Terga

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Schronisko Feline

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Wyspa Hakolo

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

… i wiele innych!

Rozpocznij swoją przygodę już dziś dzięki darmowej wersji próbnej!

Już dziś podejmij wyzwanie z darmową wersją próbną Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin i przenieś swoje postępy do pełnej wersji gry! Pobierz wersję próbną z Nintendo eShop na swojej konsoli Nintendo Switch lub poprzez oficjalną stronę Nintendo UK - następnie zaloguj się i naciśnij przycisk „Pobierz“ na stronie gry, aby rozpocząć grę.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Może ci się spodobać również:

30.06.2022

Monster Hunter Rise

27.11.2017

The Elder Scrolls V: Skyrim

03.03.2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

15.11.2019

Pokémon Sword

15.11.2019

Pokémon Shield

27.09.2019

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU