Pikmin 1

Już w sprzedaży

Pikmin 1

Poznaj Pikminy!

Lądowanie awaryjne, niezbadana planeta i dziwne, ale ekscytujące odkrycie dla kapitana Olimara! Odbuduj jego statek kosmiczny z pomocą maleńkich roślinnych stworzeń zwanych Pikminami i odkryj bujny świat w tej wersji HD klasyka z konsoli Nintendo GameCube.

Pikmin 1

Odyseja Olimara

Pewnego pamiętnego dnia w statek SS Dolphin uderza asteroida, która wprawia go w niebezpieczny ruch. Na szczęście jedyny członek załogi statku – kapitan Olimar – przeżył katastrofę, ale teraz utknął na obcej planecie bez możliwości powrotu do domu. Czas wziąć się do pracy!

Pikmin 1
Pikmin 1 Pikmin 1

Cel misji: odnaleźć brakujące części statku kosmicznego i i ewakuować się z planety. Jeśli jest ktoś, komu może się to udać, to właśnie kapitan Olimar! Ale czasu jest mało ze względu na trującą atmosferę planety, a znalezienie 30 części w 30 dni to ogromne zadanie dla jednego człowieka. Na szczęście Olimar nie jest osamotniony w swoich wysiłkach...

Pikmin 1

Przetrwanie na planecie

Kluczem do sukcesu są Pikminy! Użyj ich wspólnej siły do niszczenia przeszkód, budowania mostów, przenoszenia części statków i pokonywania głodnych stworzeń – po prostu wyceluj nimi w rzeczy i obserwuj ich działania! Jesteś w stanie dowodzić maksymalnie 100 Pikminami naraz, ale możesz trzymać więcej w swojej bazie, na wypadek niepowodzenia innych.

Pikmin 1 Pikmin 1

Każdy rodzaj Pikminów dysponuje odrębnymi umiejętnościami: czerwone Pikminy cechują się siłą w walce i odpornością na ogień, żółte Pikminy mogą być miotane wysoko i używać kamieni-bomb, a niebieskie Pikminy potrafią oddychać pod wodą. Skorzystaj z tych wyjątkowych talentów, zbadaj planetę i odbuduj statek Olimara!

Pikmin 1

Co jest nowego?

Oprócz grafiki HD, Pikmin 1 na Nintendo Switch zawiera wszystkie ulepszenia zawarte w NEW PLAY CONTROL! wersji gry na Wii. Zadania takie jak rzucanie, oddzielanie i przełączanie między Pikminami, a także zmiatanie części statku lub wrogów są łatwiejsze. Możesz także cofać się do poprzednich dni i odtwarzać je ponownie, aby poprawić popełnione błędy.

Wersja na Nintendo Switch oferuje również opcjonalne sterowanie ruchem za pomocą kontrolerów Joy-Con, tak jak w wersji gry NEW PLAY CONTROL!

Gdzie kupić?


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU