Animal Cr.Collector’s album+1set of card Vol.3

Zbierz wszystkie ulubione postacie z serii Animal Crossing w przejrzystym kolekcjonerskim albumie ! Na dobry początek dodamy do albumu jedno opakowanie kart.

Zestaw zawiera 3 karty amiibo do wykorzystania w grze Animal Crossing: Happy Home Designer na konsolę Nintendo 3DS. Karty umożliom graczom przenieść do gry ulubione postacie, które znają z poprzednich tytułów serii Animal Crossing i stworzyć dla nich wymarzny dom.

Uwaga! Karty amiibo wykorzystują technologię NFC. Ta funkcja jest wbudowana w konsolach New Nintendo 3DS, dla starszej konsoli Nintendo 3DS wymagane jest dokupienie czytnika NFC.

O GRZE ANIMAL CROSSING: HAPPY HOME DESIGNER:

Jedna z ulubionych aktwyności w grze Animal Crossing ma własną grę. Dzięki szerokiej palecie możliwości gracz może nie tylko zaprojektować wygląd zewnętrzny i wnętrze domu dla setek zwierząt ale i stworzyć ogródek. Gracz może wybrać  którym miejscu postawi dom a następnie wybrać styl w jakim będzie oraz kolor dachu, drzwi i płotu. Później może oddać się przyjemności meblowania.  Przyłożenie kompatybilnej karty amiibo sprawi, że do gry wkroczą ulubione posacie z gry Animal Crossing wraz z ich specyficzną osobowścią i wyobrażeniem o idelanym domie.