Assassins Creed III. Join or Die edition

EDYCJA JOIN OR DIE ZAWIERA

Grę Assassin’s Creed III
Zawieszka Assasin’s na łańcuszku
Notes Jerzego Washingtona odkrywający wszelkie tajemnice i prawdę o Asasynach i Templariuszach w czasach rewolucji.
1 misję in-game Single Player:

Ghost of War: rewolucja z reguły ma tendencję do obracania się na stronę Templariuszy. Pokonaj swoich wrogów i otwórz The Pontiac’s War Club, silną broń rdzennych amerykanów.

1 pakiet in-game multiplayer:

The Sharpshooter package: w trybie multiplayer otworzy 1 nową postać, strzelca wyborowego, 1 relikwię, 1 emblemat i 1 specjalny obrazek i tytuł "The Jester".

Assassin´s Creed III. Wzywa graczy do przeżycia amerykańskiej rewolucji w taki sposób, w jaki jeszcze nigdy dotąd nie była przedstawiona. Największy projekt w historii Ubisoft tym samym pokaże nowego bohatera tamtych czasów.

W tle amerykańskiej rewolucji z końca XVIII wieku Assasins’s Creed III przedstawi nowego bohatera, Ratohnaké: ton, nawpół rdzenny amerynakin, na wpół anglik który przybrał imię Conner i który zostaje głosem sprawiedliwości w odwiecznej walce pomiędzy Templariuszami i Asasynami. Gracz zostaje Asasynem pośrodku pola bitwy o wolność wobec bezwzględnej tyranii, oferującego możliwości bojowe w najlepszym stylu, w jakim kiedykolwiek zostały przedstawione. Assassin Creed III odgrywa się w czasach  Rewolucji Amerykańskiej a akcja weźmie gracza w podróż przez nieposkromioną dzicz, nazywaną po prostu „frontier”, do wibrujących i rozrastających się miast kolonialnych ale też oczywiście na intensywne i chaotyczne pole bitwy, gdzie Jerzy Washington i jego wojska kontynentalne potykają się z imponującą armią brytyjską.

Assassin Creed III został zbudowany na nowym „silniku” Ubisoft AnvilNext który wnosi absolutnie rowelucyjne zmiany w serii, dzięki jakości wizualnej, modelowaniu postaci i sztucznej inteligencji. Assasin’s Creed III zaoferuje też pionierską zachwycającą grafikę, budzącą kolonialną Amerykę do życia.

Nad Assassin’s Creed III pracuje Ubisoft Montreal we współpracy z sześcioma studiami Ubisoft.

Cechy gry:

New Master Assassin – Jako Connor używaj drapieżnych instyktów dla unieszkodliwienia wroga i likwiduj ich za pomocą nowego arsenału broni, włacznie z tomahawk, liny, strzał, broni palnych i innych.

Rozpal ogień rewolucji – z Lexington do Bunker Hill, zostań pierwszym I najbardziej wykwalifikowanym mistrzem Asasynów obok historycznych postaci, takich jak Jerzy Waszyngton, Benjamin Franklin I innych.

Poznawaj Nowy Świat – Zatrzymaj wroga w ruchliwych uliczkach miast, na polach bitwy przesiąknietych krwią aż do odległych zakątków granic amerykańskich.

Oszałamiający nowy “engine” – Przedstawiamy Anvil Next – nowy silnik przeznaczony dla Assassin’s Creed III. Rewolucyjna fizyka, animacja I system pogody zapewnia rewolucyjny realizm w czasie, kiedy mechanizm bojowy dostarcza intensywniejsze bitwy.

Intensywny multiplayer – doceniany system multiplayer powraca z całym mnóstwem ulepszeń, włącznie z nowymi postaciami, mapami i trybami, które sprawiają, że doznania z Assasin’s Creed III są jeszcze bardziej intensywne.