Assassins Creed IV BF The Skull Edition

!!! EYCJA LIMITOWANA – NIE MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ !!!

Oprócz samej gry zawiera też Skull Edition i:

  • Kolekcjonerskie pudełko Jumbo Steel
  • Wysokiej jakości album z grafiką
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry
  • 2 Litografie
  • Dodatkową zawartość ingame:

2 misje single player – Hidden Mystery, Sacrified Secrets

Unifiorm i broń kapitana Kenway


Jest rok 1715. Na morzu karaibskim władają piraci. Założyli własną republiką, gdzie nie panują żadne prawa, ale wszechobecna korupcja, mamona i okrucieństwa. Jednym z tych bandytów jest też młody, zuchwały kapitan Edward Kenway. Swoimi podbojami zyskał sobie respekt takich legendarnych postaci jak Czarnobrody, jednak w ten sposób został wciągniety w odwieczną walkę między Templariuszami i bractwem Asasynów. Wojnę która może aniszczyć wszystko co wybudowali piraci.

Witajcie w złotym wieku piratów!

ELEMENTY GRY

Asasin rebeliantem – wciel się w postać Edwarda Kenway’a, charyzmatycznego, ale również brutalnego kapiatana wyszkolonego przez Asasynów.  Edward może podczas walki bardzo łatwo zmieniać arsenał na jakąkolwiek broń, włącznie pistoletów i dwóch pirackich szabli.

Przebadaj otwarty świat pełen możliwości – Odkryj wielki i rozmaity świat, który został stworzony na potrzeby serii Assasin’s Creed. Odkryj 50 unikalnych lokalizacji rozciągających się od Kingstone do Nassau, gdzie możesz żyć w pirackim stylu życia. Do pirackich aktywności należą:

  • Okradanie wraków łodzi
  • Polowanie na Templariuszy pośród rozkwitających miast
  • Zdobywanie skarbów w zaginionych ruinach
  • Ucieczki do ukrytych zatok

Zostań najgroźniejszym z piratów na całych Karaibach – Jako Edward Kenway zostajesz kapitanem statku Jackdaw a twoim obowiązkiem jest wzbudzić strach w każdym, kto go zauważy. Ograbiaj i niszcz! Za zgromadzone środki później ulepszaj uzbrojenie, co ułatwi bitwy ze statkami wroga. Te ulepszenia są podczas gry bardzo ważne. Atakuj i wchodź na masywne galeony, rekrutuj marynarzy do swojej załogi i udaj się w podróż pełną przygód.

Zasmakuj w brutalnym świecie piratów – Podczas budowania Swojej pirackiej Republiki spotkasz się z postaciami owianymi legendą, takimi jak Czarnobrody, Calico Jack czy Benjamin Hornigold. Weź udział w wydarzeniach, które wyznaczają Złotą erę piratów.

Czerp przyjemność z gry dla większej ilości graczy – Walcz razem ze swoimi przyjaciółmi lub przeciwko nim w wersji multiplayer. Wybierzcie swoją postać z niewyczerpanej ilości postaci i walczcie na smierć i życie w egzotycznych lokalizacjach.