Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Ulubiona Castlevania wychodzi teraz na  Nintendo 3DS.  W nowym dodatku do serii, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, która ukaże sie wyjątkowo dla Nintendo 3DS, powstaje znów prastare zło i dwie generacje bohaterów, które będą walczyć przeciwko niemu. Waszym zadaniem będzie walczyć przeciwko stworom z ciemnej strony mocy i przyjąć rolę ultymatywnego łowcy upiorów.

Dwadzieścia lat po misji Gabriela Belmonta, czyli pokonaniu Lorda ciemności (Lords of Shadow), rodzina  Belmontów ponownie stawia czoło złu. W międzyczasie Gabriel stał się Draculą i tylko jego przodkowie mają wystarczającą moc, aby go powstrzymać. Grajcie w dwóch różnych częściach za Trevora i Simona Belmonta i powstrzymajcie księcia ciemności, Gabriela…ehm…to znaczy Draculę.  
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate proponuje ulubioną akcję poprzednich części serii. Tym razem chodzi o rozgrywkę w dwuwymiarowej platformówce, skombinowaną z z magiczną grafiką 3D. Gracz udaje się w misję poznawania Drakuli i jego okolicy. Będziesz mógł odnaleźć relikwie, które Cię wzmocnią i będziesz stawiać czoło nękającym Cię straszydłom.  Czekają na was niełatwe zagadki, podstępne przepaści oraz  zwierzchnicy jak z koszmarów nocnych, którzy będą chcieli przeszkodzić w waszym planie – będą chcieli zniszczyć Draculę.

  • Epicka przygoda z odrobiną tragedii i odwetu, która kontynuacją historii ukaranego klanu Belmmontów.
  • Doświadcz świata gry w dwóch różnych epokach, raz jako Trevor Blemont,a raz jako Simon Belmont.
  • Przejdź najobszerniejsze mapy i walcz z potworami.
  • Świat Draculi ożywa na Nintendo 3DS w porywającej grafice 3D!