Just Dance Kids 2014

Just Dance Kids, absolutny szczyt w gatunku gier tanecznych dla dzieci powraca! I to w wielkim stylu z gatunkową playlistą pełną tych najgorętszych kawałków, szaloną choreografią mistrzów gatunku i ekskluzywnymi elementami, dzięki którym dzieci z wszytkich kategorii wiekowych zatańczą z całą rodziną.

Elementy gry:

  • Nowe piosenki: Po raz pierwszy w Just Dance Kids znajdziecie utwory takie jak "Hit the Lights" Seleny Gomez, "One Thing" One Direction, "Give Your Heart a Break" Demi Lovato, "Ready or Not" Bridgit Mendler, albo "Getting Ready to Wiggle" The Wiggles. Gra zawiera również nowe covery śpiewane przez dzieci a między nimi są także kołysanki dla tych najmłodszych.
  • Nowa choreografia i duety: Śmieszne duety powracają w Just Dance Kids 2014. Dzieci będą mogły zatańczyć z kolegami i koleżankami dzięki towarzyszącej choreografii, która zawiera unikalną wersję dla każdego z graczy.
  • Rodzinne party: Zbierzcie 4 graczy w trybie multiplayer i uzyskajcie jak najwięcej punktów w drużynie!
  • Kącik rodzicielski: Wasze ulubione narzędzia powracają. Są to funkcje takie jak Non-stop Shuffle, Fitness Tracker i playlisty do wyboru.

Ekskluzywne Wii U funkcje:

  • Copycat Mode: W trybie Copycat jeden z graczy zostaje "Przywódcą naśladowców", który będzie używać kontrolera aby wysyłać pozostałym graczom piosenki śmieszne i zaskakujące ruchy taneczne. Zabawa już nigdy nie bedzie taka sama!