Kirby and Rainbow Paintbrush + King Dedede

Produkt ten jest specjalnym zestawem zawierającym grę oraz figurkę amiibo. Nie jest to oficialna limitowana edycja.

wyczekiwana najnowsza przygoda Kirby’ego na Wii U zawita w Europie już 8 maja. Gra została wyposażona w wyjątkową metodę kontroli i zachwyca niesamowitym światem ulepionym z gliny i  zamieszkiwanym przez zadziwiające stworki. Gra ma opcję multiplayer – w dowolnej chwili trzech graczy może wskoczyć do gry lub wyskoczyć z niej i wspierać Kirby’ego postaciami Waddle Dees za pomocą Wii Remote. Gracze mogą również użyć kompatybilnej figurki amiibo, jeden raz w ciągu dnia na każdym etapie aby wzmocnić postać Kirby’ego specjalnymi  umiejętnościami.

 

W grach z Kirbym często eksperymentuje się z wyjątkowymi  zwrotami akcji. W poprzednich grach Kirby jeździł na chomiku i przemieniał się w przędzę. Najnowsza odsłona Kirby’ego również zaskakuje – pięknym światem stworzonym z gliny. Dream Land został pozbawiony wszystkich swoich kolorów, zadaniem Kirby’ego jest ich przywrócenie. Po drodze przemierza siedem planet, walczy z wrogami i rozwiązuje zagadki.

 

W ramach przełomowej kontroli dotykowej w grze Kirby: Power Paintbrush na konsolę Nintendo DS gracz ma możliwość prowadzenia i ochrony Kirby’ego poprzez malowanie rysikiem ścieżek na dotykowym ekranie Wii U GamePad. Linie te stają się drogą, po której toczy sie Kirby pokonując przeszkody i zwyciężając wrogów. Rysując w kreatywny sposób linie tęczy, jak na przykład tworząc pętle dajesz możliwość Kirby’emu rozpędzić się, ukryć przed wrogami i zagrożeniem lub pomóc w rozwiązywaniu zagadek. Dobrze narysowana linia może zatrzymać nawet wodospad lub odkryć ukryty teren. Za pomocą specjalnie narysowanych linii na ekranie dotykowym Kirby ma możliwość przetransformowania się w czołg, łódź podwodną lub rakietę.

 

Gra Kirby and the Rainbow Paintbrush jest świetną zabawą dla całej rodziny i w gronie przyjaciół, dzięki opcji wsparcia trzema dodatkowymi graczami, którzy moga przyłączyć się do zabawy w dowolnym momencie. Gracz, który kontroluje Kirby do malowania linii tęczy używa GamePada, natomiast za pomocą kontrolera Wii Remote pozostali gracze poruszają się postaciami przyjaznych Waddle Dee asystując Kirby’emu i pomagając kolekcjonowac przedmioty w grze. Pomimo tego, że gracze wspierają się i dążą do wspólnego celu, na końcu każdego poziomu wyświetlane są uzbierane gwiazdki każdego gracza osobno, co sprzyja zdrowej rywalizacji.

 Raz dziennie możesz użyć figurek amiibo Kirby, King Dedede i Meta Knight na każdym poziomie gry aby zlepszyć specjalne zdolności Kirby. Przykładając figurkę gracz uzyska nieograniczoną funkcję Star Dash, która normalnie może być aktywowana po zebraniu stu gwiazdek. King Dedede amiibo dzięki nakryciu głowy doda Kirbiemu dwa dodatkowe życia a amiibo Meta Knight zapewni Kirbiemu maskę, z którą szybciej pokona nieprzyjaciół (funcja fast dash)

Gra Kirby and the Rainbow Paintbrush oferuje piekną , wyjątkową scenerię, innowacyjny system kontroli i mnóstwo różnych wyzwań zarówno dla jednego gracza jak i w trybie multiplayer.