Kirby: Planet Robobot Bundle with amiibo

Planeta Popstar w obliczu metalowego zagrożenia!

Planeta Popstar została zaatakowana przez Haltmann Works Company i ich armię robotów. Inwazję odeprzeć może tylko Kirby, bohater gry Kirby: Planet Robobot dostępnej wyłącznie na konsolach z rodziny Nintendo 3DS. Walcz ze złowrogą korporacją używając popisowej mocy Kirbiego do kopiowania umiejętności innych postaci. Wykorzystuj zupełnie nowe skopiowane zdolności i obróć technologię przeciwko najeźdźcom przejmując potężną Zbroję Robobota! W przerwach od głównej przygody możesz wziąć udział w zabawnych minigrach: wraz z przyjaciółmi walcz z bossami w Team Kirby Clash albo spróbuj zdobyć najwyższy wynik w Kirby 3D Rumble.

 

Aktywacja Zbroi Robobota!

W swojej najnowszej zręcznościowej przygodzie Kirby może eksplorować Planetę Popstar na zupełnie nowe sposoby, używając Klucza Francuskiego wbudowanego w Zbroje do przesuwania elementu otoczenia, otwierania nowych przejść i odkrywania sekretów. Jednak supersilna Zbroja Robobota potrafi jeszcze więcej: skanując przeciwników możesz transformować się w inne machiny i korzystać z mocniejszych wersji umiejętności Kirbiego.

Używając opcji Jet Scan Spec Zbroja Robobota może przejść w tryb odrzutowy, pozwalający latać i strzelać niczym w klasycznym shooterze. Za pomocą opcji Wheel Scan Spec zamienisz Zbroję w wyścigowe auto, które potrafi z łatwością przemieszczać się między bliższym i dalszym planem planszy. Zbroję Robobota da się także modyfikować dzięki specjalnym naklejkom, które możesz znaleźć na każdym poziomie lub otrzymać od innych graczy za pomocą funkcji StreetPass.

 

Niech zdolności wrogów staną się twoimi!

Kirby potrafi połykać wrogów i przedmioty, które potem z wielką siłą wypluwa niszcząc przeszkody i innych przeciwników. W ten sam sposób może również kopiować ich zdolności! Obok mnóstwa powracających umiejętności takich jak Miecz, Promień, czy Bomba, podczas przygody Kirby nauczy się także kilku nowych sztuczek. Wsysanie niektórych typów przeciwników pozwoli Kirbiemu odblokować moc swojego umysłu dzięki zdolności ESP albo zamienić się w doktora Kirbiego i strzelać tabletkami. 25 skopiowanych umiejętności czeka na odkrycie, a każda z nich okaże się na bezcenna na swój własny, unikalny sposób!

 

Figurki amiibo w akcji

Wykorzystaj figurkę amiibo Kirby z kolekcji Super Smash Bros. (sprzedawana oddzielne), żeby zamienić bohatera w jego wersję Smash Bros. Dzięki przemianie Kirby zyska wachlarz ciosów, które uczynią z niego niepokonanego wojownika, w tym zamach młotem (Hammer Swing), atak mieczem (Final Cutter) czy zamianę w głaz (Stone Attack). Kirby będzie mógł także bronić się przy pomocy Tarczy (Shield). Inne figurki, w tym amiibo z kolekcji Kirby, aktywują wybrane skopiowane umiejętności. Jeśli posiadasz amiibo, dlaczego ich nie wykorzystać i zobaczyć, co się wydarzy?

 

Drużynowe zmagania

Połącz siły z przyjaciółmi lub z postaciami sterowanymi przez konsolę i razem zmierzcie się z wielkimi, złymi bossami w trybie Kirby Clash – miksie akcji i gry RPG! Dołącz do maksymalnie trzech inny gracz dzięki lokalnej grze wieloosobowej lub opcji Download Play* i pokonajcie przeciwników tak szybko, jak tylko potraficie. Kirby może wybierać spomiędzy czterech klasycznych klas: rycerza (Hero Sword), osiłka (Hammer Lord), medyka (Doctor Healmore) oraz maga (Beam Mage). Po każdej bitwie gracze otrzymują punkty doświadczenia i szansę zdobycia wyższego poziomu, który podwyższy statystyki i ułatwi kolejne starcia. Podczas walk przeciwnicy upuszczają fragmenty magicznych Tablic Mocy. Zbierz wszystkie fragmenty tablicy, żeby wyprowadzić potężny atak zespołowy!

 

Gotowy do walki

Tryb Kirby 3D Rumble to miks akcji i gry logicznej dla jednego gracza. Twoim zadaniem jest, używając obiektów i przeciwników, wyeliminowanie wszystkich wrogów na planszy w jak najmniejszej liczbie ruchów. Wsysajac kilku przeciwników naraz Kirby może zaatakować potężną Gwiezdną Kulą (Star Bullet), która zniszczy wszystkich na swojej drodze. Star Bullet to tylko jedna z wielu technik, która pozwoli ci zdobywać najwyższe wyniki!

Powstrzymaj inwazję robotów i ocal planetę Popstar przed metalowym zagrożeniem w Kirby: Planet Robobot – grze dostępnej wyłącznie na konsolach z rodziny Nintendo 3DS!

  • Planeta Popstar została zrobotyzowana – skorzystaj z ponad 25 zdolności oraz Zbroi Robobota, żeby ocalić ojczyznę Kirbiego!

  • Niszcz przeszkody i używaj wzmocnionych mocy twoich przeciwników dzięki Zbroi Robobota

  • Podejmij się misji dla nawet czterech graczy w Kirby Team Clash oraz pobijaj rekordy w Kirby 3D Rumble!

  • Wykorzystaj figurki amiibo, aby aktywować specjalnie umiejętności w grze

 

*Uwaga: Opcja Download Play wymaga, aby każdy gracz posiadał egzemplarz konsoli Nintendo 3DS, sprzedawanej oddzielnie.

Urządzenie Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (sprzedawane oddzielnie) jest wymagane do korzystania z figurek amiibo na konsolach Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL oraz Nintendo 2DS.

Uwaga: efektu 3D można doświadczyć tylko na konsolach Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, New Nintendo 3DS oraz New Nintendo 3DS XL. Grafika jest wyświetlana w 2D na konsolach Nintendo 2DS. Wszystkie materiały graficzne na tej stronie zostały złapane w trybie 2D.