Mario Party 10

Nieproszony gość Bowser przyszedł zrujnować najnowszą część Mario Party. Po raz pierwszy na konsoli Wii U. Zagraj postacią Bowsera w nowych mini grach Bowser party przeciwko aż czterem graczom w roli Maria i jego przyjaciół. Steruj Bowserem za pomocą przycisków, ruchu i ekranu dotykowego na Gamepadzie Wii U. Siej spustoszenie w każdej minigrze podczas gdy pozostali gracze będą usiłowali przeżyć.

NOWINKI W GRZE:

    Po raz pierwszy w serii możesz grać postacią Browsera za pomocą gamepadu. W mini grach Bowser Party jeden z graczy wcieli się w postać ziejącego ogniem Bowsera, który będzie chciał podpalić, pobić lub chociaż przegnać pozostałych graczy. Czterech graczy przy użyciu Wii pilotów musi stawić czoła grającemu Browsera użytkownikowi gamepadu Wii U. Dzięki przewadze czterech do jednego niszczenie zabawy nie było nigdy taką zabawą!

   –  Steruj Browserem na różne sposoby dzięki gamepadowi Wii U. Na przykład w mini grze Zły Oddech Browsera gracz wcielający sie w postać Browsera musi za pomocą gamepadu poruszać się tak, aby trafić ognistymi kulami w pozostałych graczy, którzy starają się uciec.

   – Kolory i tekstura są jeszcze wyraźniejsze i żywsze w jakości HD.

   – Ciesz się nowymi minigrami w kalsycznym stylu Mario Party aż z czterema graczami.