Metroid Prime: Federation Force

Dołącz do elitarnej armii Federacji Galaktycznej i stań w obronie galaktyki w Metroid Prime: Federation Force, grze dostępnej wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS. W tej strzelaninie sci-fi z perspektywy pierwszej osoby przeżyjesz najnowszą przygodę w uniwersum Metroida oraz połączysz siły z lokalnymi lub sieciowymi* komandosami w napakowanych akcją misjach kooperacyjnych!

Federacja Galaktyczna cię potrzebuje!

W galaktyce wrze. Pomimo zniszczenia Phazonu i zanieczyszczonej nim planety Phaaze, Kosmiczni Piraci (Space Pirates) wciąż zagrażają pokojowi. Jako członek Sił Federacji (Federation Force), elitarnej jednostki Federacji Galaktycznej, twoim zadaniem jest zniszczenie Piratów. Wyposażony w specjalny pancerz bitewny, wyruszasz do opuszczonego systemu Bermuda, żeby sprawdzić raporty o podejrzanej aktywności w tamtym rejonie. Jeśli na twojej drodze staną wrogie istoty, masz pozwolenie na otwarcie ognia z blastera!

Eksploruj niegościnne światy i infiltruj opanowane przez wrogów bazy, rozwiązuj zagadki środowiskowe i walcz z przerażającymi obcymi formami życia podczas wykonywania kolejnych wytycznych. Zachowaj czujność na samotnych misjach lub dołącz do czteroosobowego oddziału w rozgrywce lokalnego lub sieciowej*.

Jeden za oddział, oddział za jednego!

Podczas wykonywania misji jako drużyna, kluczem do przetrwania jest współpraca. Przed każdym zadaniem rozdzielcie między sobą specjalnie typy amunicji, dzięki którym będziecie mogli wspierać siebie nawzajem w trakcie misji. Przykładowo, Kapsuły naprawcze mogą być wystrzelone w stronę innych graczy, żeby uleczyć ich w ferworze walki; z kolei Wolna wiązka spowalnia ruchy trafionego nią przeciwnika, co daje reszcie oddziału doskonała okazję, by skumulować na nim siłę ognia.

Po każdej udanej misji otrzymasz punkty MOD, dzięki którym rozbudujesz możliwości swojego mechanicznego pancerza i przygotujesz się na trudniejsze wyzwania. Możesz także odświeżyć wygląd pancerza wybierając spośród wielu dostępnych wzorów malowania. Za pomocą kompatybilnych figurek amiibo (sprzedawanych osobno) odblokujesz dodatkowe nalepki!

Wybuchowa zabawa!

W przerwach od ścigania Kosmicznych Piratów zagraj w rundkę Blast Balla! W tym nowatorskim sporcie przyszłości sześciu graczy dzieli się na dwa zespoły i zasiadają za sterami Mechów, próbując przy pomocy blasterów dosłownie wstrzelić wielką piłkę do bramki przeciwnika. Blast Ball obsługuję rozgrywkę dla pojedynczego gracza, grę z przyjaciółmi i rodziną za pomocą trybów Local Play i Download Play oraz wieloosobową rozgrywkę sieciową*. Blast Ball to świetny sposób, żeby opanować sterowanie Mechem i pokazać, kto z oddziału jest numerem jeden!

Metroid Prime: Blast Ball jest obecnie dostępny równie za darmo do pobrania z Nintendo eShop w konsoli Nintendo 3DS.

Połącz siły z innymi graczami lub wyrusz na samotną krucjatę i ocal galaktykę w Metroid Prime: Federation Force, dostępnym jedynie na konsolach z rodziny Nintendo 3DS.

  • Odkryj kooperacyjną strzelaninę science-fiction osadzoną w świecie Metroid Prime

  • Eksploruj, rozwiązuj zagadki i walcz – samemu lub w czteroosobowym oddziale

  • Pomagaj towarzyszom dzięki amunicji AUX i modyfikuj swój mechaniczny pancerz za pomocą MODów i wzorów

  • Odpocznij od walki i zmierz się z innymi graczami w futurystycznych rozgrywkach Blast Ball

*Wymaga bezprzewodowego połączenia z internetem. Wymaga rejestracji Nintendo Network ID oraz akceptacji powiązanych warunków usługi i polityki prywatności.

**Uwaga: Opcja Download Play wymaga, aby każdy z graczy posiadał własną konsolę z rodziny Nintendo 3DS (sprzedawane osobno).