Metroid: Samus Returns

Klasyczna przygoda Metroid powraca przebudowana od podstaw!
                                                                                          
Staw czoła groźnemu terenowi na obcej planecie pełnej złowieszczych form życia jako legendarna łowczyni głów, Samus Aran. Jej misja? Zlikwidowanie zagrożenia jakim jest Metroid w tej odświeżonej wersji jej przygody z 1991 na konsolę Game Boy™. Arsenał Samus Aran został powiększony o nowe ruchy oraz zdolności, które na pewno pomogą jej stawić czoła śmiertelnym niespodziankom.Ta intensywna platformówka z serii Metroid jest tytułem, który nadaje się zarówno dla stałych fanów, jak i tych zupełnie nowych. Gra dostępna jedynie na rodzinę konsol Nintendo 3DS.
• Ta intensywna platformówka akcji została całkowicie odświeżona dzięki bogatej grafice 3D oraz nastrojowej palecie kolorów.
• Klasyczna rozgrywka Metroid II: Return of Samus połączona została z nową zawartością taka jak szereg nowych zdolności, które wykorzystują tajemniczą energię zwaną “Aeion”, potężne kontrataki oraz tryb Free Aim w 360-stopniach.
• Do odkrycia jest wiele sekretów, a kiedy już uda ci się je przejrzeć, możesz spróbować swoich sił w szukaniu informacji na temat przeszłości Planety SR388.
• Wraz z grą pojawią się dwie nowe figurki amiibo – Samus Aran oraz Metroid. Gra kompatybilna jest także z amiibo Zero Suit Samus oraz Samus z serii Super Smash Bros.
• Fani mogą zaopatrzeć się także w limitowaną edycję gry, w której znajdzie się fizyczna kopia produkcji, ścieżka dźwiękowa na płycie CD z 25 utworami z serii Metroid oraz dwustronna okładka.