16 nowych tras, nowi kierowcy i nowe pojazdy. Ściągnijcie dodatkową zawartość dla Mario Kart 8

Link, Isabelle i mieszkaniec wioski z Animal Crossing są gotowi do wyścigów!

Do świata Mario Kart 8 zawitają dwa pakiety pełne dodatkowej zawartości i poszerzą możliwości serii. Pakiety będą dostępne pod koniec listopada 2014 r. i pod koniec maja 2015 r., ale już teraz możecie dokonać zakupu w przedsprzedaży za 8 € lub za 12€(oba). W ten sposób wasza konsola zostanie wzbogacona o tę dodatkową zawartość, po raz pierwszy z postaciami takimi jak: Link z serii The Legend of Zelda czy Isabelle – postać z serii Animal Crossing.

Oprócz tych dwóch dodatkowych zawartości możecie również pobrać wcześniej ogłoszone aktualizacje, które dodadzą wiele nowych elementów, włącznie z trzema nowymi samochodami Mercedes-Benz dostępnymi za darmo. Będą to m.in.: Legendarny Silver Arrow z lat 30-tych, 300 SL Roadster z lat 50-tych i nowoczesny Mercedes-Benz GLA. Możecie również używać mariokart.tv, usługi internetowej zoptymalizowanej dla smartfonów i tabletów, która została zaktualizowana tak, aby udzielać graczom więcej informacji o grze gdziekolwiek i kiedykolwiek, wraz z możliwością sprawdzenia, czy ktoś ze znajomych właśnie gra w Mario Kart 8 online.

 

Każdy pakiet dodatkowej zawartości będzie zawierać 2 nowe puchary – każdy z 4 trasami, które powiększą liczbę dostępnych tras o 50%. Możecie tam odnaleźć klasykę – Wario’s Gold z gry Mario Kart Wii, również nowe trasy, które wiodą przez wszystkie światy The Legend of Zelda i Animal Crossing. Nowe pojazdy będą dostępne w każdym pakiecie wraz z gokartami Blue Falcon przedstawiające franczyzę F-Zero w pierwszym pakiecie dodatkowej zawartości.

Właściciele Mario Kart 8, którzy zakupią obydwa pakiety będą mieli dostęp do 8 nowych kolorów Yoshiego i 8 nowych kolorów Shy Guy’a. Przy zakupie pakietu przed samym wydaniem, użytkownicy z szerokopasmowym internetowym połączeniem, będą mogli kliknąć na nową ikonę „Shop” w grze bądź wystarczy, że odwiedzą Nintendo eShop dla Wii U.

Pakiety z dodatkową zawartością będą zawierać:
Pakiet 1: The Legend of Zelda X Mario Kart 8 (Data wydania: Listopad 2014) – €8.00

  • 3 Postaci: Tanooki Mario, Cat Peach, Link
  • 4 Pojazdy
  • 8 Tras

DLC1

Pakiet 2: Animal Crossing X Mario Kart 8 (Data wydania: Maj 2015) – €8.00

  • 3 Postaci: Villager, Isabelle, Dry Bowser
  • 4 Pojazdy
  • 8 Tras

DLC2

Pakiet 1 + 2 – €12.00

  • 6 Postaci: Tanooki Mario, Cat Peach, Link, Villager, Isabelle and Dry Bowser
  • 8 Pojazdów
  • 16 Tras

 

Jako bonus do zakupu 2 opakowań – w pakiecie lub w każdym osobno, możecie uzyskać 8 różnych kolorowych kombinacji Yoshiego i Shy Guy‘a.