2 LISTOPADA PRZYZWIJ NOWY ZESTAW NINTENDO SWITCH Z GRĄ DIABLO III: ETERNAL COLLECTION

Diabeł dosłownie tkwi w szczegółach nowego zestawu Nintendo Switch z legendarną grą Blizzarda – Diablo III: Eternal Collection, która pojawi się w Europie 2 listopada. Fani, którzy sięgną po ten diabelski pakiet, otrzymają konsolę Nintendo Switch i specjalną wersję docka z grafiką wprost z gry Diablo III, kod do pobrania gry Diablo III: Eternal Collection oraz tematyczny pokrowiec do przenoszenia sprzętu. Zobacz również nowy zwiastun z limitowaną edycją Nintendo Switch z Diablo III.

Diablo III: Eternal Collection zawiera grę w pełnej wersji, a także całą zawartość ze wszystkich dostępnych do tej pory dodatków: Rise of the Necromancer i Reaper of Souls. Ponadto fani, którzy będą grać w wersję Nintendo Switch, otrzymają przedmioty z gry dostępne tylko na konsoli Nintendo. Bonusami będą różnorodne przedmioty z serii The Legend of Zelda, w tym zbroja Ganondorf Transmog, dodatkowy towarzysz, Cucco, i ramka Golden Triforce Portrait.

 

W grze Diablo III: Eternal Collection gracze wybierają jedną z siedmiu klas. Na liście jest Barbarzyńca, Krzyżowiec, Łowczyni Demonów, Mnich, Nekromanta, Szaman i Czarownica. Następnie wyruszają na mroczną i niezapomnianą przygodę, aby zniszczyć demony i odkryć łupy. Ciesząca się dużym uznaniem gra została okrzyknięta kultową ze względu na styl i rozgrywkę, i przez to idealnie nadaje się do grania na telewizorze lub w podróży z pomocą konsoli Nintendo Switch.

 

Od 2 listopada poszukaj pakietu Nintendo Switch Diablo III: Eternal Collection, w tym konsoli i stacji dokującej z grafiką Diablo III, kodu do pobrania z gry Diablo III: Eternal Collection oraz pokrowca z motywem przewodnim z gry.