ANIMAL CROSSING: POCKET CAMP JUŻ DOSTĘPNE NA SMARTFONACH I TABLETACH

Jedna z najbardziej cenionych marek Nintendo, Animal Crossing pozwala graczom wieść szalone życie wśród osobliwych, mówiących zwierząt, dekorować i rozbudowywać swój dom oraz poznawać społeczność, w której funkcjonują. W pierwszej grze z serii Animal Crossing na urządzeniach mobilnych gracze będą mogli wchodzić w interakcje z żyjącymi w tym świecie zwierzętami, samemu tworzyć przedmioty i zbierać surowce oraz zarządzać swoim kempingiem. Animal Crossing: Pocket Camp jest już dostępne w całej Europie na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem.

Ostatnia prezentacja wideo pokazała wiele funkcjonalności jakie znalazły się w Animal Crossing: Pocket Camp. Pełen zapis prezentacji znajduje się pod tym adresem https://ac-pocketcamp.com. Najważniejsze z funkcjonalności gry to:

  • Zarządzaj zarządzcą: Kiedy rozpoczynasz zabawę z Animal Crossing: Pocket Camp, zostaniesz poproszony o stworzenie swojego spersonalizowanego awatara, którym będziesz grać. Możesz zdecydować czy będziesz chłopcom czy dziewczynką, a także wybrać kolor skóry, włosów i oczu. Na co tylko masz ochotę!
  • Sztuka i krafting: Zbierając surowce takie jak owoce czy drewno, możesz tworzyć nowe rzeczy do swojego kempingu. Znajdują się w wśród nich zarówno meble, jak i dekoracje, takie jak kanapy, ławki, kosze czy rośliny. Aby tworzyć nowe przedmioty wystarczy, że porozmawiasz z Cyrusem, znanym dobrze z gier z serii Animal Crossing, i złożysz zamówienie. Po tym jak stworzysz przedmiot, możesz go umieścić na kampingu lub wewnątrz kampera.
  • Bilety „Leaf Tickets”: Bilety „Leaf Tickets” można zdobyć podczas gry, a także kupić za prawdziwe pieniądze. Można ich używać w wielu miejscach w grze, aby przykładowo skrócić czas tworzenia przedmiotów, szybciej zdobywać surowce czy kupować unikalne elementy wyglądu dla kampera.
  • Przyjaźń: W Animal Crossing: Pocket Camp możesz rozmawiać z przyjacielskimi zwierzętami i wypełniać zlecane przez nich zadania, aby zwiększać poziom przyjaźni. Jeśli twój poziom przyjaźni wzrośnie albo udekorujesz swój kamping konkretnymi elementami, zwierzęta mogą wpaść do Ciebie w odwiedziny.
  • Przyjaciele z całego świata: Nie wszyscy Twoi przyjaciele w Animal Crossing: Pocket Camp będą mieli futro czy pióra. Możesz wysłać swoje unikalne Player ID do swoich przyjaciół, którzy również grają w Animal Crossing: Pocket Camp a dodatkowo Twój kemping mogą odwiedzać zupełnie przypadkowe osoby. Możesz też kupować i sprzedawać produkty znajdujące się w Market Boksie.
  • Tik-Tak: Podobnie jak w poprzednich grach z serii Animal Crossing, czas w Animal Crossing: Pocket Camp płynie tak jak w prawdziwym życiu! Wraz ze zmianą pory dnia będzie się zmieniać nie tylko sceneria w grze, ale i inne zwierzęta będą się wtedy pojawiać w świecie gry.
  • Mapa gry: Animal Crossing: Pocket Camp pełne jest miejsc do zwiedzania i eksploracji. Poza spędzaniem czasu na swoim kempingu, możesz wybrać się kamperem na zwiedzanie plaży, lasu, rzeki czy wysp.
  • Rynek Animal Crossing: Dla lubiących spędzać czas na zakupach, Market Place jest miejscem, w którym znane z Animal Crossing postacie takie jak Timmy, Tommy czy Able Sisters handlują różnymi produktami. Rożne sklepy w Market Place oferują różne elementy wystroju wnętrz czy ubioru. Zaopatrzenie sklepów wciąż się zmienia, tak więc warto je często odwiedzać.
  • OK Motors: Pamiętasz jeszcze tego kampera, o którym wspominaliśmy wcześniej? Nie będziesz używał go wyłącznie do przemieszczania się po mapie. Odwiedzając sklep OK Motors możesz zmienić wystrój wnętrza swojego auta czy pomalować je z zewnątrz. Czas odpicować swoją brykę!
  • Jeszcze więcej atrakcji: Poza wszystkimi aktywnościami jakie dostępne są w tej chwili w grze, Animal Crossing: Pocket Camp będzie z czasem oferowało zupełnie nowe wydarzenia i atrakcje, takie jak limitowane czasowo elementy wystroju czy ubrania. Te aktualizacje będą pojawiać się po premierze gry.

Animal Crossing: Pocket Camp jest już dostępne do pobrania za darmo w całej Europie na urządzenia z iOS i Androidem. Więcej informacji o grze znajduje się pod adresem https://ac-pocketcamp.com.