Bayonetta 3 na Nintendo Switch wyczaruje nową dawkę magicznego chaosu już 28 października

Bayonetta powraca wraz z zapierającą dech w piersiach akcją i większymi-niż-życie bitwami w grze Bayonetta 3, która ukaże się na Nintendo Switch 28 października.

W tej trzeciej odsłonie serii Bayonetta, niepohamowana Wiedźma Umbra, musi połączyć siły z kilkoma znajomymi postaciami, tajemniczą Violą oraz mnóstwem innych Bayonett i powstrzymać stworzone przez ludzi homunkulusy przed sianiem spustoszenia.

Gracze będą korzystać z potężnych broni Bayonetty i nowej umiejętności Demon Masquerade, aby wysadzać, tłuc i niszczyć wrogów za pomocą ekscytujących kombosów i demonicznych mocy. Pomogą Bayonecie, najgroźniejszej wiedźmie w okolicy, w walce ze złem, które chce pogrążyć ludzkość w chaosie.

Nowy zwiastun gry ujawnia dodatkowe szczegóły na temat najnowszej przygody Bayonetty oraz niektóre z postaci, które przyjdzie jej spotkać:

  • Hojność Bayonett: Poznaj istny sabat Bayonett, z których każda jest bajeczniejsza od poprzedniej, walcząc na ulicach Tokio, w górach Chin lub dalszych zakątkach świata! Po drodze gracze dowiedzą się, czy ten magiczny sojusz może naprawdę ocalić ludzkość i jaki los czeka tę grupę Bajonett.
  • Rozpraw się z rywalami niczym Viola: Oprócz Bayonetty gracze będą mogli również wcielić się w zadziorną, szkolącą się wiedźmę Violę, gotową rozpętać piekło wśród homunkulusów za pomocą swojego miecza i kapryśnego towarzysza, kociego demona Cheshire.

28 października pojawi się także specjalna edycja Trinity Masquerade Edition. Przedstawia ona „piękne i bestie” z gry Bayonetta 3 w kolorowym, 200-stronicowym artbooku, a także prezentuje całą trylogię Bayonetta na trzech ekskluzywnych arkuszach tytułowych, po jednym dla każdej gry*, które łączą się w oszałamiającą panoramiczną grafikę. Więcej szczegółów na temat Trinity Masquerade Edition i zamówień przedpremierowych zostanie ujawnionych niebawem.

Ponadto 30 września na Nintendo Switch ukaże się samodzielne, fizyczne wydanie oryginalnej gry Bayonetta. Więcej informacji zostanie podanych w przyszłości.

*Gry Bayonetta i Bayonetta 2 są sprzedawane oddzielnie.