Captain Toad: Treasure Tracker ukaże się 9 stycznia 2015 roku na Wii U

Toadette przygotowany jest na przygodę i będzie kolejną, grywalną postacią w grze!

16 października 2014 – Jesteś przygotowany na przygodę? Captain Toad na pewno i nie jest sam- z różowym Toadettem doświadczycie niesamowitej rozgrywki w grze „Captain Toad: Treasute Tracker. Toadette został przedstawiony jako jak druga grywalną postać w tej zabawnej gonitwie za skarbem.

 

W odróżnieniu od znanych już superbohaterów , Captain Toadete i Toadette nie posiadają żadnych cech szczególnych, nie potrafią nawet porządnie skakać. Są pozbawieni prawie wszystkiego, co wcale nie pozbawi ich chęci stawienia czoła nowej przygodzie! Uzbrojeni w reflektory, torują sobie drogę pełną wrogów czyhających w szałasach Wild West czy aquaparku Goomba. Wszystkie miejsca są dosłownie naszpikowane łamigłówkami oraz tajemnicami, które trzeba odkryć.

 

Ci mali bohaterzy polują na cenny skarb zwanym Power Star. Już na początku ich przygody, skarb zagarnie gigantyczny ptak Wingo, który porwie również Toadetta. Gracz będzie musiał pomóc Kapitanowi Toadowi w odzyskaniu skarbu i oczywiście Toadetta, którego potem wykorzystają jako grywalna postać. Na końcu trzeba pokonać jeszcze Winga. W trakcie gry, gracze spotkają się z aż 70-cioma zagadkami, zbierając po drodze gwiazdki oraz drogocenne kamienie.

 

Captain Toad i jego tajemnicze poziomu wydają się być podobne do Super Mario 3D World na Wii U. Te poziomy były dla fanów wielkim hitem, ale zdecydowano, że Captain Toad i Toadette dostaną teraz swoją własną grę. Captain Toad: Trasure Tracker jest tylko kolejną drogą  Nintendo, jak się dostać do świata rodzinnych gier, gdzie możesz stawiać czoła nowym wyzwaniom.

 

Przyłącz się do połowu skarbu już 9 stycznia 2015, kiedy to gra Captain Toad: Treasure Tracker ukaże się na Wii U. Zapraszamy do trailera: