CIESZ SIĘ SZYBKĄ AKCJĄ DLA WIELU GRACZY W MARIO KART 8 DELUXE

Uruchom silnik, wciśnij pedał gazu i przygotuj się na ekscytujące wyścigowe doświadczenie, którego doświadczysz jedynie w Mario Kart – gra Mario Kart 8 Deluxe wchodzi do europejskich sklepów już w ten piątek na konsole Nintendo Switch. Niezależnie od tego, czy grasz z rodziną na telewizorze, w parku ze znajomymi, czy też grasz razem z przyjacielem online, Nintendo Switch pozwoli graczom na cieszenie się Mario Kart na jeszcze więcej sposobów.

Gracze w każdym wieku mogą grać w Mario Kart 8 Deluxe razem, dzięki wielu stylom rozgrywki dopasowanym do różnych poziomów zaawansowania. Nowa, opcjonalna funkcja sterowania Smart Steering pozwoli graczom skupić się na akcji, dzięki czemu nie będą musieli martwić się zjeżdżaniem z trasy. Kierownica Nintendo Switch Joy-Con Wheel (dostępne w parach od piątku w całej Europie) pozwoli za to na cieszenie się sterowaniem ruchem.

W Mario Kart 8 Deluxe rywalizować ze sobą mogą znane oraz lubiane postacie Nintendo, takie jak Mario, Luigi, Yoshi, a także Link z The Legend of Zelda oraz nowe twarze, takie jak Inkling Boy i Inkling Girl z serii Splatoon. Czeka na nich 48 torów wyścigowych inspirowanych znanymi markami Nintendo, od serii Super Mario po Animal Crossing, a znajdzie się w nich nawet świat Hyrule w torze inspirowanym The Legend of Zelda. Niektóre z tych tras będą znane weteranom, ponieważ gracze mogą powrócić do przeszłości z odświeżonymi i zaktualizowanymi klasycznymi trasami z poprzednich tytułów, włączając w to Mario Kart 64, Mario Kart DS oraz Mario Kart Wii.

Mario Kart 8 Deluxe pozwoli graczom na nieustanną rywalizację kiedy zechcą, gdzie zechcą i z kim zechcą. Po podaniu rywalowi jednego z dwóch Joy-Conów dołączonych do Nintendo Switch, można grać wspólnie na wbudowanym ekranie konsoli. Grą Mario Kart 8 Deluxe można cieszyć się w każdym miejscu, dzięki wielu trybom rozgrywki. Niezależnie od tego, czy grać będziecie w trybie stołowym, czekając na zamówienie w restauracji, w trybie przenośnym z tyłu samochodu, czy też w trybie TV na imprezie, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób na cieszenie się wyścigową akcją.

Oprócz multiplayera online oraz lokalnego, gracze mogą cieszyć się także nowym, odświeżonym trybem Battle Mode. Gracze będą rywalizowali na jednej z ośmiu dedykowanych aren, łącznie z powracającymi trasami z gier takich jak Mario Kart 7, i wezmą udział w trybach rozgrywki, które powrócą z gier Mario Kart Double Dash!! oraz Mario Kart Wii, na przykład Bob-omb Blast oraz Shine Thief, obok klasycznego Balloon Battle i w całkowicie nowym trybie w stylu policjantów i złodziei, Renegade Roundup. Fani mogą także użyć znanych im przedmiotów: Feather pozwoli przeskoczyć przez przeszkody w trybie Battle Mode, a dzięki Boo można ukraść przedmioty innych graczy. Dodatkowo, gracze będą mogli ponownie trzymać dwa przedmioty na raz, co umożliwi im układanie lepszych strategii walk oraz wyścigów.

Oprócz 48 tras, multiplayera lokalnego oraz online, a także nowych trybów rozgrywki, w Mario Kart 8 Deluxe pojawi się pięć klas prędkości do wyboru, włączając w to super szybki, ekscytujący tryb 200cc, oraz wachlarz kompatybilnych figurek amiibo. Multiplayerem można cieszyć się na wiele różnych sposobów, dzięki konsoli Nintendo Switch, oferującej cztery różne metody rozgrywki ze znajomymi.

  • Do czterech znajomych może grać na jednej konsoli w trybie TV lub w trybie stołowym, używając podstawki i stawiając Nintendo Switch na płaskiej powierzchni
  • Multiplayer online pozwala dwóm lokalnym graczom wziąć udział w 12-osobowym wyścigu z graczami z całego świata
  • Dzięki Local Wireless Play, można połączyć ze sobą wiele konsol Nintendo Switch, co pozwala na granie ze sobą ośmiu osobom w tym samym pokoju
  • Aż do 12 konsol może zostać ze sobą połączonych dzięki LAN Play. Na jednej konsoli może grać od jednego do dwóch graczy, do 12 łącznie.

Mario Kart 8 Deluxe jest największą grą z serii Mario Kart do tej pory. Wejdź do gry już 28 kwietnia na Nintendo Switch.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

 Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl