DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ UZALEŻNIAJĄCEJ GRZE PICROSS 3D: ROUND 2

Przygotuj się na test swojego umysłu z serią wciągających zagadek 3D, jako że gra Picross 3D: Round 2 najnowsza odsłona serii Picross – będzie miała premierę na rodzinie konsol Nintendo 3DS już 2 grudnia 2016. Po ciężkim dniu, Picross 3D: Round 2 będzie idealną grą na rozluźnienie dzięki kolekcji spokojnych łamigłówek. Używaj logicznego myślenia i zdolności analitycznych, aby odsłonić ukryte przedmioty poprzez rozłupywanie wielu bloków. W grze znajdzie się  300 zagadek logicznych, włączając w to te możliwe do odblokowania dzięki amiibo, więc każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.

Gracze będą musieli użyć logicznego myślenia i przeanalizować każdą zagadkę, aby odkryć, które bloki powinny zostać usunięte w celu ożywienia ukrytych kształtów. Umiejscowiona w kawiarni w paryskim stylu z ekspresyjnymi dźwiękami akordeonu oraz relaksującymi melodiami saksofonu, gra Picross 3D: Round 2 stwarza niezwykły nastrój dla wielbicieli łamigłówek, zapraszając ich do wybrania książki z tematycznymi zagadkami do rozwiązania prosto z kawiarnianej półki. Nowością w serii jest możliwość pokolorowania bloków, co daje zagadkom nowy poziom  złożoności: gracze nie tylko muszą wybrać do usunięcia odpowiednie bloki, ale też przemyśleć, które z nich wymagają malowania, aby powstały z nich idealnie wyrzeźbione przedmioty.

Wszyscy nie radzimy sobie czasami z przeszkodami codziennego życia, a szybka gra w Picross 3D: Round 2 może nam w tym pomóc, ponieważ polega ona na podchodzeniu do wyzwań z innej perspektywy. Setki fascynujących zagadek 3D pochłoną graczy, a stopniowe zwiększanie się trudności będzie treningiem dla ich szarych komórek. Po każdym ukończonym wyzwaniu przedmiot jest przywracany do życia za pomocą 3D i można go oglądać z każdej strony, zwyczajnie przesuwając stylusem po ekranie dotykowym konsoli.

W tym szybkim nowoczesnym świecie nie zawsze możemy znaleźć czas na dłuższe granie w naszych napiętych grafikach. Picross 3D: Round 2 jest grą idealną dla graczy, którzy mają ochotę na szybką i spontaniczną rozgrywkę trwającą zaledwie kilka minut lub, jeśli zechcą, o wiele dłużej. Dłuższe łamigłówki nie muszą zostać rozwiazane podczas jednej sesji dzięki opcji zapisu postępów i skończenia zagadki w późniejszym czasie. Natomiast dzięki wachlarzowi poziomów trudności, Picross 3D: Round 2 przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od jego umiejętności. Gracze nowi w świecie Picrossa mogą wybrać łatwy tryb, aby przyzwyczaić się do rozgrywki, a kiedy opanują podstawy, podnieść trudność do średniej lub nawet trudnej dla ciekawszych picrossowych wyzwań.

Kolejna nowa funkcja ma formę łamigłówek dostępnych za pomocą figurek amiibo. Używając kompatybilnych amiibo, gracze mogą odblokować dziewięć ekskluzywnych, tematycznych zagadek. Wspierane amiibo to: Mario, Luigi, Bowser, Yoshi, Link, Kirby, Meta Knight, King Dedede oraz Peach i Toad, które oferują tę samą łamigłówkę.

Fani zagadek mogą wypróbować Picross 3D: Round 2 już teraz, odwiedzając Nintendo eShop i pobierając grywalne demo. 

Przygotuj się na trening szarych komórek i użyj logicznego myślenia, aby rozwiązać ponad 300 wciągających łamigłówek 3D, ponieważ premiera Picross 3D: Round 2 na rodzinę konsol Nintendo 3D odbędzie się już 2 grudnia 2016.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Picross 3D: Round 2: https://www.nintendo.co.uk/picross3dround2

Strona internetowa amiibo: https://www.nintendo.co.uk/amiibo

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Super Mario na Facebooku: https://www.facebook.com/SuperMario

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/