Darmowa aktualizacja i płatne rozszerzenie dla Animal Crossing: New Horizons są już dostępne

Pojawił się szereg nowych dodatków, które wzbogacą wyspiarskie życie graczy w Animal Crossing: New Horizons dla Nintendo Switch. Zapraszamy wszystkich do odkrywania nowych możliwości!

Darmowa aktualizacja*, dostępna już dla wszystkich graczy Animal Crossing: New Horizons, przynosi nowe dodatki i opcje do gry. Wśród nich znajdują się postacie z serii Animal Crossing, takie jak Brewster, otwierający kawiarnię The Roost na drugim piętrze muzeum, czy śpiewający szanty Kapp’n, który swoją łodzią zabierze graczy na różne wyspy. Na rynku Wyspy Harv’a pojawiły się również nowo powstałe sklepy, w tym sklep z wróżbami Katriny.

Dzięki tej nowej aktualizacji gracze będą mogli korzystać z takich umiejętności jak gotowanie i uprawa warzyw, a także z wielu innych modyfikacji i funkcji. Z ziemi można teraz wykopywać Gyroidy, a jako Reprezentanci Mieszkańców gracze mogą nawet ustanawiać rozporządzenia, które ograniczą tempo wzrostu chwastów lub sprawią, że wszyscy będą musieli wstawać wcześnie rano. Nigdy wcześniej nie było tylu opcji, które pomogą dostosować wyspę do własnego stylu życia, a wszystkie te aktualizacje będą dostępne za darmo.

Dodatkowo, oprócz tej darmowej aktualizacji, dzisiejszy dzień może być pomyślnym początkiem nowego powołania w grze jako projektant domów wakacyjnych dzięki Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise. W tym płatnym DLC** gracze dołączają do Lottie i zespołu Planowania raju, podróżując na szereg uroczych wysp w archipelagu. Tam będą mogli zaprojektować wymarzone domy wakacyjne swoich klientów, udekorować obiekty na wyspie – takie jak szkoła i restauracja – oraz odkryć nowe sposoby tworzenia i personalizacji.

Umiejętności i przedmioty, które gracze zdobyli dzięki pracy w zespole Planowania raju, mogą być nawet wykorzystane na własnej wyspie. Klienci, w tym mieszkańcy głównejwyspy, chętnie korzystają z inspiracji graczy, a możliwość tworzenia wymarzonych domów wakacyjnych oferuje nowe doświadczenia do odkrycia.

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise można kupić już teraz za jednorazową opłatę w wysokości 24,99 € / 22,49 £ w Nintendo eShop, lub w ramach planu członkowskiego Nintendo Switch Online + Expansion Pack  bez dodatkowych kosztów.

* Konieczna aktualizacja oprogramowania. Szerokopasmowe połączenie internetowe wymagane do pobierania aktualizacji oprogramowania. Wymagana jest rejestracja i powiązanie konta Nintendo oraz akceptacja Umowy Konta Nintendo. Obowiązuje Polityka Prywatności Konta Nintendo.

** Aby móc korzystać z DLC, wymagana jest pełna wersja gry, sprzedawana oddzielnie.