DODATKOWA ZAWARTOŚĆ DO THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD ZAPOWIEDZIANA

The Legend of Zelda: Breath of the Wild na konsole Nintendo Switch oraz Wii U jest jedną z największych i najbardziej wciągających gier wideo stworzonych przez Nintendo. Podczas gdy główna gra oferuje graczom absorbujące zadanie, które będzie godzinami trzymało ich w napięciu, oraz swobodę w zwiedzaniu ogromnego Hyrule w swoim własnym tempie, świat gry dostarcza bogatego tła idealnego dla kolejnych przygód. W rezultacie w przygotowaniu jest pierwsza w historii zawartość do pobrania dla gry z głównej serii Legend of Zelda.

Od dnia premiery gry, 3 marca, gracze będą mogli kupić Przepustkę Rozszerzającą za 19,99 euro, która da im dostęp do dwóch zestawów dodatkowej zawartości dla gry, kiedy staną się one dostępne w ciągu roku 2017. Natychmiast po wczesnym zakupie lub zakupie Przepustki Rozszerzającej, trzy nowe skrzynie skarbów pojawią się w grze na obszarze Great Plateau. W jednej z nich znajdziecie ekskluzywną dla Przepustki bluzkę z logiem Nintendo Switch, którą Link może nosić podczas swojej podróży. Dwie pozostałe kryją w sobie przydatne przedmioty.

Pierwsza paczka zawartości zaplanowana jest na lato tego roku i zawierać będzie dodatek do wyzwania Cave of Trials, nowy trudny poziom trudności oraz nową opcją dla mapy w grze. Druga paczka zawartości pojawi się w okresie świątecznym 2017 roku i doda nowe wyzwania, które pozwolą graczom cieszyć się nowymi lochami oraz oryginalną historią. Przepustka Rozszerzająca dostępna będzie zarówno dla wersji gry na Nintendo Switch, jak i Wii U i będzie ona taka sama na obu tych konsolach. Nie da się kupić indywidualnych paczek zawartości. 

“Świat Hyrule, który stworzyliśmy dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild  jest tak wielki i kolorowy, że chcieliśmy zaoferować w nim graczom więcej doświadczeń” – powiedział Eiji Aonuma, wieloletni twórca serii. „Mamy nadzieję, że dzięki nowej Przepustce Rozszerzającej fani będą dłużej grali oraz zwiedzali i jeszcze bardziej cieszyli się grą.”

Aonuma stworzył także krótki film, aby podzielić się szczegółami dotyczącymi Przepustki Rozszerzającej, który dostępny jest już teraz na YouTube. Premiera gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild  na konsole Nintendo Switch i Wii U już 3 marca w sklepach oraz w Nintendo eShop.

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo: http://www.nintendo.co.uk

Strona internetowa Nintendo Switch: https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch

Strona internetowa The Legend of Zelda: Breath of the Wild: https://www.nintendo.co.uk/breathofthewild

The Legend of Zelda hub: http://nintendo.co.uk/zelda

The Legend of Zelda na Facebooku: https://www.facebook.com/LegendofZelda

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo Switch na Facebooku: https://www.facebook.com/NintendoSwitch

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe on Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/

Nintendo Switch na Instagramie: https://www.instagram.com/NintendoSwitchEurope/