Dołącz do przyjaciół w Fantasy Life – wyjdzie już 26 września na Nintendo 3DS

Fantasy-Life_ill_illustration_02_1

 

Link Mode – to sposób komunikacji on-line, który odkryjesz w trakcie wizyty w Guild Office, w mieście Castel i umożliwia połączenie pomiędzy przyjaciółmi, którzy grają w Fantasy Life. Używaj Link Mode, żeby obserwować swoich przyjaciół w grze i gratulować im najlepszych wyników.

Elementem dodatkowych funkcji gry jest możliwość – przy pomocy sieci lokalnej czy multiplayera on-line – odkrywania świata Reveria nawet we trójkę. Multiplayer on-line zawiera specjalny czat, którego możesz używać podczas łowów lub odnajdywania cennych przedmiotów. Komunikacja z przyjaciółmi pomoże graczom w zgromadzeniu maksymalnej ilości rzeczy oraz doświadczenia potrzebnego do kontynuowania przygody – bez względu na to czy potrzebujesz pomocy w walce z przeciwnikiem czy w handlu drogocennymi przedmiotami w ramach Exchange Box.

Fantasy-Life_ldscp_World-Map_2_1

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, gra również wspiera funkcję StreetPass, zwróć więc uwagę na pozostałych graczy, którzy w grze pojawią się jako mieszkańcy Reveri. Jeśli w ten sposób zaprzyjaźnisz się z innymi mieszkańcami, możesz uzyskać dodatkowe przedmioty do gry. Możesz też uchwycić najważniejsze momenty w grze za pomocą funkcji Snapshot, która umożliwia wykonywanie screenshotów za pomocą przycisku START.

Przygotuj się na epicką przygodę osadzoną w świecie pustyni, zaśnieżonych gór i pirackich zatok. RPG Fantasy Life to dynamiczną symulacja życia. ukazuje się w Europie już 26 września na konsole Nintendo 2DS i 3DS. Wypróbuj nowe funkcje online, Link Mode i grę kooperatywną. Odkrywaj świat Reveria sam lub wraz z przyjaciółmi.