GRA WARIOWARE: GET IT TOGETHER! JUŻ DOSTĘPNA NA NINTENDO SWITCH

Dziś premiera WarioWare: Get It Together! na Nintendo Switch – a tym razem gracze muszą pomóc Wario i jego załodze wydostać się z świata wypełnionego mikrogrami. Po raz pierwszy w serii fani mogą w różnych trybach gry wcielić się w rozmaite postacie z uniwersum WarioWare, w tym w trybie fabularnym, następnie w trybie Variety Pack, składającym się z 10 szalonych trybów, które możesz sprawdzić razem z maksymalnie trzema dalszymi graczami, oraz w wyzwaniach online.

Nie możesz się doczekać? W takim razie udaj się do Nintendo eShop, pobierz darmowe demo i od razu poczuj smak akcji.

Gracze mogą sterować nie tylko Wario, ale także resztą załogi, wykorzystując ich wyraźnie absurdalne zdolności, aby w setkach mikrogier opanować każde wyzwanie. Podziel się kontrolerem Joy-Con z przyjacielem lub użyj własnej konsoli Nintendo Switch w lokalnym, bezprzewodowym trybie wieloosobowym*, aby wspólnie zmierzyć się z trybem fabularnym, albo ciesz się chaosem w trafnie nazwanym Variety Pack. Oferuje on konkurencyjny tryb imprezowy dla maksymalnie czterech graczy. Gracze mogą nawet rzucić swój własny kapelusz do ringu w Wario Cup, cotygodniowym wyzwaniu polegającym na osiągnięciu wysokiego wyniku, lub w trybie Ranked Mode z rankingami online.**

* Tryb wieloosobowy wymaga jednego kompatybilnego kontrolera na gracza. Do trybu wieloosobowego mogą być wymagane dodatkowe akcesoria, gry i/lub systemy, sprzedawane oddzielnie.

** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.