Już 20 listopada zagraj w mega tenisa z przyjaciółmi w Mario Tennis: Ultra Smash na Wii U

Gra na Wii U Mario Tennis: Ultra Smash, która już 20 listopada pojawi się w Europie, zapewni tenisistom mnóstwo dobrej i zupełnie nowej zabawy, włączając to możliwość połączenia swoich sił z figurkami amiibo. Obsługiwane amiibo* mogą towarzyszyć Ci w rozgrywanych online deblach lub przyłączyć się do potyczek z silnymi przeciwnikami sterowanymi przez komputer w trybie Knockout Challenge. Im więcej meczów rozegra Twoje amiibo, tym więcej będzie miało doświadczenia, dzięki czemu stanie się wyjątkowym i bardzo silnym sprzymierzeńcem, którego umiejętności zwiększają się wraz z upływem czasu.

 

Wśród zawodników nie tylko będzie można spotkać nowe postacie, takie jak Rosalina, ale pojawi się też wielu starych znajomych, m.in. Luigi, Waluigi i Boo. To właśnie oni zmierza się ze sobą w wyjątkowych meczach, które mogą mieć miejsce tylko w Grzybowym Królestwie. Poza standardowymi ruchami, takimi jak topspiny, loby czy slajsy, wykonać będzie można również nowego Ultra Smasha (Ultra Smecza) – zawodnik skacze wysoko w górę, po czym wyprowadza smecza z olbrzymią siłą kierując piłkę w stronę ziemi. Warto także wykorzystywać otoczenie i uderzać w piłkę będąc w pojawiającym się raz na jakiś czas Chance Area (Obszarze Szansy), co pozwoli na wyprowadzenie super-silnego smecza lub zwodzącego slajsa – na pewno wyprowadzi to Twojego przeciwnika z równowagi.

 

W ekscytujących meczach tenisowych może wziąć udział nawet czterech graczy wykorzystujących różne kontrolery, takie jak GamePad Wii U, Wii Remote, Pro Controller Wii U czy Classic Controller Pro. Dzięki możliwości wyboru widoku kamery, nie będzie już można powiedzieć, że przegrało się przez granie po gorszej stronie kortu – jeden z zespołów będzie miał doskonały widok na telewizorze, a drugi na ekranie GamePada.

Różne tryby rozgrywki dają możliwość doświadczenia tenisa na wiele różnych sposobów:

 

    • Knockout Challenge – Tenisowe Wyzwanie: Pełne napięcia mecze przeciwko coraz silniejszym przeciwnikom sterowanym przez komputer czekają na Ciebie w trybie dla jednego gracza. A kiedy zacznie robić się zbyt ciężko, w walce na korcie pomóc Ci może jedno z obsługiwanych amiibo. 

 

    • Mega Battle – Mega Bitwa: Twoja postać urośnie do olbrzymich rozmiarów po podniesieniu Mega Grzyba (Mega Mushroom), dzięki czemu będzie dominowała nad kortem – zwiększy się jej siła i będzie mogła dosięgnąć o wiele więcej piłek. Kiedy zawodnicy po obu stronach siatki staną się olbrzymi, wszystko może się zdarzyć!

 

    • Classic Tennis – Klasyczny Tenis: Dla wszystkich, którzy preferują bardziej tradycyjną rozgrywkę, tryb Classic Tennis oferuje dwa warianty gry: tryb standardowy (Standard), w którym nie ma Mega Grzybów, ale można wyprowadzać Chance Shoty i Jump Shoty oraz tryb prosty (Simple) bez Chance Shotów czy jakichkolwiek wspomagaczy – prawdziwy test Twoich umiejętności. 

 

    • Multiplayer online: Spróbuj osiągnąć jak najwyższą lokatę w rankingu walcząc z przeciwnikami z całego świata w trybach Mega Battle lub Classic Tennis albo po prostu zmierz się z innymi w bardziej nieformalnych potyczkach. W deblach online Twoim partnerem może zostać osoba grająca na tej samej konsoli lub obsługiwana figurka amiibo.

 

 

 

Co więcej, każdy kto kupi Mario Tennis: Ultra Smash w Nintendo eShop w ciągu czterech tygodni od premiery, otrzyma kod umożliwiający pobranie gry Mario Tennis (pierwotnie wydanej na Nintendo 64) na Konsolę Wirtualną Wii U (Wii U Virtual Console). Ten tytuł nie tylko był początkiem tenisowej kariery Mario, ale też grą, w której zadebiutował Waluigi.

Rywalizuj z innymi i przekonaj się kto jest najlepszy, wytrenuj swoją figurkę amiibo, aby stała się Twoim partnerem w deblach i zmierz się z przeciwnikami z całego świata w grze Mario Tennis: Ultra Smash na Wii U, która pojawi się w Europie już 20 listopada. Tego samego dnia w sklepach pojawią się też dwa nowe warianty kontrolerów – Wii Remote Plus Toad oraz Wii Remote Plus Bowser. Aby przekonać się na własne oczy, co czeka na Ciebie w nowej grze, obejrzyj zwiastun Mario Tennis: Ultra Smash na YouTube’ie.

 

Uwagi:

* Obecnie dostępne obsługiwane amiibo to Mario, Luigi, Peach, Bowser, Yoshi, Rosalina, Wario, Toad i Donkey Kong.